ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.07.2020

Адміністрація Центрального району налагоджує співпрацю з «Центром медіації та діалогу» при Всеукраїнській Благодійній Організації «Ініціатива заради життя»!

Заступник голови адміністрації Центрального району провела спільну робочу нараду з представниками «Центру медіації та діалогу» при Всеукраїнській Благодійній Організації «Ініціатива заради життя» стосовно налагодження подальшої співпраці.
З метою налагодження спільних подальших дій з перспективою широкого впровадження та сприяння розвитку медіації в Центральному районі, як альтернативного (позасудового) методу вирішення спорів та підвищення рівня культури миру і злагоди.
Варто відзначити, що більше року тому спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району першими в місті скористалися можливістю мирного врегулювання конфлікту, який виник внаслідок несвідомої крадіжки, яку вчинив неповнолітній, через брак коштів і хворобу матері, у сусідів. На щастя, медіація допомогла мирно врегулювати спір і подальша доля підлітка склалася благополучно.
Для довідки!
Медіація – це можливість для сторін вирішити спір чи конфлікт, прийнявши такі усвідомлені рішення, які їх задовольнять; поліпшити або відновити взаємостосунки, тим самим уникнути довготривалого та дорогого судового процесу і тяганини.
Медіація один із інструментів відновного правосуддя. Відновний підхід у розв’язанні конфліктів передбачає відновлення у сторін порушеного внаслідок конфлікту соціально-психологічного стану, соціальних зв’язків та стосунків, виправлення завданої конфліктом шкоди.
Процедура орієнтована на пошук взаємовигідного рішення, яке б задовольнило всі сторони конфлікту.
Медіація може бути застосована до будь-якої категорії справ (конфліктів, спорів), як до звернення до суду, так і під час розгляду справи у суді. Єдина умова – добровільне бажання сторін врегулювати свій конфлікт альтернативним (позасудовим) способом.

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у