ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
31.07.2020

У Центральному районі відбулася нарада стосовно питань ліквідації стихійної торгівлі та адміністративної відповідальності за порушення!

Під керівництвом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася робоча нарада стосовно питання ліквідації стихійної торгівлі: наявність необхідних повноваження та співпраця з представниками поліції.
До спільного роботи залучено заступників голови адміністрації, заступника начальника Центрального РВ та заступника начальника відділу превенції Центрального ВП.
Стихійна торгівля – це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів, що реалізуються ними у невстановлених місцях (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі.
Найчастіше місця стихійної торгівлі виникають у місцях масового перебування людей: зупинки, вокзали, автомобільні шляхи, тротуари. Нерідко торгівля ведеться з землі. Приватні особи, які реалізують продукцію, не проходять медичних обстежень, і можуть бути носіями небезпечних інфекційних захворювань.
Відповідно до Законів України «Про національну поліцію» та «Про місцеве самоврядування в Україні» недопущення торгівлі у невстановлених місцях відноситься до компетенції органів внутрішніх справ та місцевого самоврядування.
Стаття 160 КУпАП (Торгівля з рук у невстановлених місцях) торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях – тягне за собою накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.
В ході наради вирішувалося питання стосовно припинення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі постійно розглядаються на засіданнях адміністративної комісії, а також відповідними рішеннями доручено робочій групі з ліквідації незаконної торгівлі на території району проводити активні комплексні заходи з ліквідації стихійних ринків на вулицях міста.
Мешканці повинні розуміти, що продукція, яка не пройшла спеціальної перевірки є дуже небезпечна для їх життя. Неприпустимо перетворювати центр нашого міста та інші території в суцільний ринок антисанітарії та безладу.

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у