ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.08.2020

У мкр. Ракетне урочище Центрального району виконується санітарене зачищення територій по вул. Привільна, 2-га Екіпажна, 9-та Воєнна від стихійних сміттєзвалищ, які влаштовані невідомими

На замовлення адміністрації Центрального району, працівниками ТОВ "Карс Клінінг" із залученням спеціалізованої механізованої техніки здійснюють ліквідацію куп побутового та будівельного сміття.
Шановні жителі Центрального району та м. Миколаєва!
Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, за влаштування несанкціонованих звалищ сміття передбачено такі види адміністративної відповідальності.
- Псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх хімічними і радіоактивними речовинами, нафтою та нафтопродуктами, неочищеними стічними водами, виробничими та іншими відходами, а так само невжиття заходів із боротьби з бур’янами тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 52, якщо виявлено факт засмічення земельної ділянки).
- Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 82, у разі встановлення власника земельної ділянки).
- Порушення правил ведення первинного обліку та здійснення контролю за операціями поводження з відходами або неподання чи подання звітності щодо утворення, використання, знешкодження та видалення відходів з порушенням встановлених строків, а так само порядку подання такої звітності тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 82-1, у разі виявлення несанкціонованого сміттєзвалища на території, підпорядкованій органам місцевого самоврядування).

 

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у