ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
17.08.2020

Орієнтир на перспективу, - Олександр Береза підтримав ідею миколаївця облаштувати повноцінну набережну біля Аляудських джерел!

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза зустрівся з автором проекту-переможця «Благоустрій Аляудських джерел» Громадського бюджету м. Миколаєва Сергієм Коваленко з метою обговорення ідеї розширення набережної та вдосконалення комунікацій для джерел.
До спілкування запросили радника міського голови з питань реалізації Громадського бюджету Дениса Барашковського та фахівця з питань екосистеми Юрія Луковенка.
- Звик реально оцінювати робочі ситуації. Для огляду території для облаштування повноцінної набережної зустрівся з Сергієм Коваленко. Активний, ідейний та небайдужий. Запропонував комплексно підійти до питання благоустрою Аляудських джерел та збільшити місце для відпочинку. Я завжди підтримую людей, які хворіють за своє місто. Домовилися візуалізувати обговорену концепцію, яка служитиме орієнтиром у роботі на перспективу, - коментує Олександр Береза.

 

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у