ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.09.2020

У Центральному районі виконали капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вул. Колодязна, 37

Сьогодні разом з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем проінспектували виконаний капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вул. Колодязна, 37.
Двір відремонтували якісно і на роки: встановили бордюри із необхідними занижувачами для проїзду, заасфальтували, зелені насадження відокремили облаштувавши клумби, які підсипали землею.
Маю надію, що відремонтований двір прослужить якнайдовше, бо зроблено якісно і до діла!
Оглянули двір поряд – це вул. Колодязна, 35а: асфальтове покриття теж потребує ремонту - з’явилися ями, які поступово розбиваються і збільшуються. Вирішили зробити поточний ремонт та привести до ладу прилеглу територію.
Відзначу, що миколаївці часто звертаються з проханням відремонтувати чи то двір, або дорогу у приватному секторі, тротуар чи контейнерні майданчики для сміття. І найперше – просять спочатку навідатися до кожного аби детально обговорити їх потреби.
Тому нагадую, що спершу необхідно звернутися у письмовій формі, зібрати підписи якомога більшої кількості громадян та зареєструвати у загальному відділі адміністрації. Після чого вже прийматимемо міри.
Станом на сьогодні маємо план робіт на найближчі 2 роки, а ще готову проєктно-кошторисну документацію на реалізацію об'єктів.