Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Cоборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

28.02.2019

В Центральному районі здіййснюють прибирання зеленої зони по проспекті Героїв України

Сьогодні, 28 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району ТОВ "Центральний 1" здійснює прибирання зеленої зони по проспекту Героїв України від сміття та опалого листя.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

28.02.2019

В Центральному районі міста колишнє подружжя ділять спільних 4-х дітей: мати вийшла заміж за іноземця і прагне забрати їх до Туреччини

У Центральному районі Миколаєва після розлучення подружжя близько року не могли визначити місце проживання 4-х дітей. Після розірвання шлюбу судом було визначено місце проживання усіх дітей із матір’ю. За роки сімейного життя жінки не була працевлаштована, оскільки доглядала за малолітніми дітьми. Чоловік являється приватним підприємцем: має стабільну роботу та матеріально забезпечений, за весь час проживання дітей із матір’ю систематично та вчасно сплачував аліменти колишній дружині, але остання чинила перешкоди у спілкуванні батька з дітьми.

Детальніше>>>

28.02.2019

В приміщенні адміністрації Центрального району проведені тактико-спеціальні навчання

Відповідно до вимог доручення ДСНС України від 20.02.2019 року №02-2688/171 та з метою підвищення готовності підрозділів ГУ ДСНС України в Миколаївській області до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій та організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення виборів Президента України у 2019 році в приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 28.02.2019 року були проведені спільні тактико-спеціальні навчання.

Детальніше>>>

28.02.2019

Булінг у школі: чому діти цькують дітей і що з цим робити?!

Булінг (від англ. to bull — переслідувати) — це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Навіть, якщо ваша дитина добре спілкується з однолітками у садочку — це зовсім не означає, що вона не стане жертвою булінгу в школі. За статистикою, 80% українських дітей піддаються цькуванням, навіть не усвідомлюючи цього.

Детальніше>>>

27.02.2019

У Миколаєві відбудеться перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок»: запрошують усіх охочих

2-го та 3-го березня в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили відбудеться перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок» за підтримки народного депутата України Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального району.

Організатори конкурсу: Управління у справах фізичної культури та спорту, Федерація художньої гімнастики Миколаївської області, Спортивний клуб «Персея».

Офіційне відкриття турніру 2-го березня о 15.30 в спортивній залі ЧНУ ім.Петра Могили!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.02.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 27.02.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 48 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст.179, розпивання спиртних напоїв на виробництві. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 17 459 грн.

 

27.02.2019

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району проведено рейд щодо дотримання Правил благоустрою: складено 3 адмінпротоколи

У середу, 27 лютого, працівниками адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд по вулицям Авіаційна, Матвіївська з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, а саме п.12.2.9 – складування на при будинкових територіях грунту, будівельних матеріалів тощо без відповідного дозволу, п. 12.2.37 – відсутність та незадовільне утримання покажчиків будинків та п. 12.2. 28 – розміщення зливових ям на територіях, прилеглих до приватних домоволодінь.

Детальніше>>>

27.02.2019

В Центральному районі здійснено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в мікрорайоні Соляні

25 і 26 лютого на замовлення адміністрації Центрального району ТОВ "Карс Клінінг" із залученням спецтехніки здійснено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ за адресами: вулиця Новоодеська, провулок Парусний та внутрішньоквартальні проїздт на проспекті Героїв України.

Роботи в даному напрям тривають.

 

27.02.2019

Увага! Публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм міського бюджету за 2018 рік відбудеться 12 березня 2019 року у великому залі виконавчого комітету міської ради, вул. Адміральська, 20.

Початок заходу – о 9 годині, черговість виступу Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради - №10, орієнтовний час початку виступу – 12.00.

 

 

27.02.2019

До уваги мешканців мікрорайону Матвіївка Центрального району!

12 березня о 18.00 за адресою: мікрорайон Матвіївка, вул. Матвіївська, 1 в приміщенні Матвіївського будинку культури за участю представників управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради відбудуться збори громадян з повісткою дня:

- вирішення питання про відновлення часу руху маршрутного такси № 54 о 22.10 год. від Пушкінського кільця та інше.

Усі небайдужі запрошуються до участі!

26.02.2019

Фахівцями адміністрації Центрального району проведено рейд в Ракетному урочищі щодо дотримання Правил благоустрою: складено 2 адмінпротоколи

У вівторок, 26 лютого, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції, членів ГФ «Сокіл» та представниками ТОВ «ВалАн» проведено рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мікрорайоні Ракетне урочище, а саме на вулиці 8-ї Воєнної на розі 2-ї Екіпажної.

Детальніше>>>

26.02.2019

Відділ ведення ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району в березні працюватиме кожного дня з метою забезпечення виконання завдань щодо складання та уточнення списків виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує, що для зручності громадян та з метою забезпечення виконання завдань щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 2019, в березні відділ буде працювати кожного дня, без вихідних (окрім 8 березня)!

Детальніше>>>

26.02.2019

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вулиці Соборна: складено 6 адмінпротоколів

У понеділок, 25 лютого, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з фахівцями санітарної інспекції адміністрації району проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі на території району по вул. Соборній.

Детальніше>>>

 

26.02.2019

В Центральному районі чоловіка, який розповсюджував рекламні листівки у непередбачених для цього місцях, притягнуто до аміністративної відповідальності

У п'ятницю, 22 лютого, фахівцями адміністрації Центрального району зафіксовано факт порушення Правил благоустрою м. Миколаєва чоловіком, який займався розповсюдженням рекламних листівок у непередбачених для цього місцях на вулицях Садова, Адміральська та на проспекті Центральний.

Детальніше>>>

 

25.02.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження території по пр. Центральний ріг вул. 3-ї Слобідської: складено 2 адмінпротоколи, надано 2 попередження

У понеділок, 25 лютого, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з фахівцями санітарної інспекції адміністрації району проведено рейд-обстеження території району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-ї Слобідської.

Детальніше>>>

 

25.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району - На замітку батькам: Як виховати обдаровану дитину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району зазначає, що сучасна сім'я все більше стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечувати її достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку.

Детальніше>>>

25.02.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

25.02.2019

В Центральному районі 31-річна жінка відмовилася від новонародженого сина через його хворобу та відсутність належних умов проживання

В Центральному районі Миколаєва 31-річна жінка написала офіційну відмові від новонародженого хворого хлопчика, який відноситься до групи летального розвитку. Жінка народила у травні 2018 року, одразу зазначила, що не в змозі надати відповідний догляд за дитиною у зв’язку з захворюванням сина та відсутністю належного рівня умов проживання. Дитину було влаштовано до Миколаївського обласного Будинку дитини, терміном на шість місяців.

Детальніше>>>

25.02.2019

Жителів Центрального району інформують про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси

З 31.12.2018 розпочався виборчий процес. 31.03.2019 відбудуться чергові вибори Президента України. Всі громадяни України мають право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для даної процедури необхідно особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців у тому районі міста, де громадянин зареєстрований або до того, в якому він хоче проголосувати.

Детальніше>>>

24.02.2019

В Центральному районі Миколаєва продовжують роботи щодо посипання тротуарів піщано-сольовою сумішшю

У неділю, 24 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району КП "ЕЛУ автодоріг" із залученням спецтехніки здійснюються роботи щодо посипання тротуарів піщано-сольовою сумішшю з метою попередження травматизму та нещасних випадків.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

23.02.2019

У мікрорайоні Тернівка Центрального району здійснили антиожеледну обробку доріг

У суботу, 23 лютого  у  зв’язку з погіршенням погодних умов у вигляді ожеледиці адміністрацією Центрального району здійснено посипання доріг піщано-сольовою сумішшю вулиць мікрорайону Тернівка: до лікарні, дитячого садка, загально освітньої школи та школи мистецтв, церкви, цвинтаря, харчокомбінату, Ощадбанку а також дорогу до кінцевої зупинки «Трансаміак» та під`їзди до зупинок.

Піщано-сольовою сумішшю посипані дороги вулиць: 116 Дивізії, Плевненська, Алеко Константінова, Чижова, Цілинна, Втората, Сергія Цвєтка, Христо Ботєва,  Слов`янська, Маяковського, пров. Мирний, Левського.

Відділ соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району

23.02.2019

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району здійснили антиожеледну обробку доріг

Сьогодні, 23 лютого, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району за допомогою спецтехніки наданої ТОВ «КАРС-КЛІНІНГ» здійснено посипання доріг піщано-сольовою сумішшю, тобто антиожеледну обробку по вулицям 1-ша та 2-га Піщана, М.Чуйкова, Лісна, Хвойна, Курчатова, Колгоспна, Авіаційна та Перекопська.

Адміністрація Центрального району закликає жителів бути обережними пішоходами та відповідальними водіями!

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району

23.02.2019

В Центральному районі Миколаєва здійснюють посипання піщано-сольовою сумішшю тротуарів та зупинок громадського транспорту

У суботу, 23 лютого, на виконання вказівки адміністрації Центрального району технікою та працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" з метою запобігання слизькості триває посипання піщано-сольовою сумішшю на тротуарах та зупинках громадського транспорту району.

Робота в даному напрямі триває.

22.02.2019

До уваги жителів Центрального району Миколаєва!

У понеділок, 25 лютого, з 12:00 до 13:00 запланована розводка Інгульского мосту. У з?вязку заміною щитового обладнання електричної частини розвідного механізму мосту та налаштування обладнання, фахівці КП "ЕЛУ автодоріг" проведуть технологічну розводку мосту.

Просимо врахувати цю інформацію при плануванні свого маршруту!

Комунальне підприємство "ЕЛУ автодоріг"

22.02.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження щодо дотримання Правил благоустрою: складено 3 адмінпротоколи

У четвер, 21 лютого, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейд-обстеження по вул. Соборній, Спаській та Московській.

Детальніше>>>

 

22.02.2019

В Центральному районі ліквідовують незаконні сміттєзвалища в мікрорайоні Ракетне урочище

У п'ятницю, 22 лютого, в мікрорайоні Ракетне урочище Центрального району за допомогою навантажувача здійснюють ліквідацію сміттєзвалищ за адресами: вулиця 3-тя Воєнна, 2 Екіпажна, 100 Квартал та Привільна.

Робота в даному напрямі триває.

 

22.02.2019

Жителька мікрорайону Матвіївка Центрального району Ганна Антікало здобула перемогу на Чемпіонаті України з дзюдо

Жителька мікрорайону Матвіївка вихованка ФСТ "Динамо" Ганна Антікало здобула перемогу на Чемпіонаті України з дзюдо. 19 лютого в Сумському легкоатлетичному манежі стартував Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь 286 спортсменів з 22 регіонів країни.

Дзюдоїсти боролися на 4х татамі в вагових категоріях: 48 кг, 52 кг, 57 кг, 63 кг, 70 кг, 78 кг, +78 кг серед жінок і 60 кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг , +100 кг серед чоловіків. У ваговій категорії 70 кг чемпіонкою України стала миколаївська вихованка ФСТ "Динамо" Ганна Антікало. Тренери, які готували спортсменку - Михайленко М.А., Москаленко В.М. Вітання чемпіонці!

22.02.2019

В Центральному районі працює снігоприбиральна техніка: у зв'язку з погіршенням погодних умов жителів міста закликають бути обережними

Сьогодні, 22 лютого, у зв'язку із погіршенням погодних умов, на замовлення адміністрації Центрального району снігоприбиральна спецтехніка КП "ЕЛУ автодоріг" здійснює роботу по розчищенню тротуарів по проспекті Центральному.

На даний час робота в даному напрямі триває.

22.02.2019

Причина сміттєзвалищ - відсутність договорів на вивезення ТПВ у деяких мешканців: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза про рейди обстеження санстану приватного сектору в Ракетному урочищі

У четвер, 22 лютого, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції, членів ГФ «Сокіл» та представниками ТОВ «ВалАн» проведено рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мікрорайоні Ракетне урочище, а саме на вулиці 8-ї Воєнної на розі 2-ї Екіпажної.

Детальніше>>>

22.02.2019

У Варварівці неповнолітній студент ПТУ наніс тілесні ушкодження однолітку: фахівець служби у справах дітей адміністрації Центрального району нагадала студентам про ККУ ст. 121, 122, 125

У четвер, 21 лютого, фахівцем служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено круглий стіл зі студентам Професійно-технічного училища у мікрорайоні Варварівка щодо роз’яснення відповідальності за порушення ст. 121, 122, 125 Кримінального кодексу України.

Детальніше>>>

22.02.2019

В Центральному районі невідомі залишили побутове сміття в центрі міста на зеленій зоні! Адміністрація закликає жителів повідомляти в поліцію про факти адмінпорушень

На замовлення адміністрації Центрального району працівники КП "ЕЛУ автодоріг" здійснили підмітання тротуарів та прибирання зелених зон на перетині вулиці Садової та проспекту Центральний. Поряд із клумбою, що на вулиці Садовій, невідомі залишили побутове сміття, яке працівникам КП довелося прибирати із зеленої зони. Хто саме вчинив дане адміністративне правопорушення - невідомо.

Детальніше>>>

21.02.2019

В Центральному районі підмітають тротуари та прибирають зелену зони вздовж вулиці Чкалова

Сьогодні, 21 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання тротуарів та прибирання зеленої зони вздовж вулиці Чкалова.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

21.02.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 21 лютого, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян згідно графіку. До Олександра Берези звернулися жителі району із проблемами у сфері ЖКГ: капітальний ремонт асфальтного покриття частини вулиці 7-ї Воєнної в Ракетному урочищі та благоустрій зелених зон у мікрорайоні Варварівка.

Детальніше>>>

21.02.2019

Цікавий матеріал для жителів Центрального району: У Німеччині боротимуться з марнотратством продовольства

До уваги жителів Центрального району представлено досвід європейської країни, яка намагається вирішити проблему марнотратства. Ми вже знайомили вас із здобутками Німеччини в сфері сортування сміття, яку із впевненістю можна назвати успішною, прогресивною та затребуваною з точки зору відповідальних споживачів. Відмітимо, що чітке розподілення обов’язків між відповідальними за сферу функціонування ЖКГ в Німеччині стало успішною основою розвитку сортування сміття, остаточно утвердивши та закріпивши за кожним громадянином право обирати.

Детальніше>>>

21.02.2019

Жителям Центрального району нагадують про попередження загорання очерету та дії при його ліквідації

Щорічно внаслідок займання очерету на фоні сильного вітру виникають масові пожежі в плавнях, які призводять до загибелі тварин, птахів, знищення дерев та майна. Ліквідація пожеж ускладнюється неможливістю оперативно дістатися до осередку займання.

Детальніше>>>

 

21.02.2019

В Центральному районі здійснюють підмітання тротуарів та зелених зон на перетині вулиць Потьомкніська та Декабристів

У середу, 20 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснено підмітання тротуарів та зелених зон на перетині вулиць Потьомкніська та Декабристів, а також прибрано зупинки громадського транспорту "Декабристів".

 

21.02.2019

У мікрорайоні Тернівка Центрального району проведено рейди щодо виявлення порушників Правил благоустрою: складено 3 адмінпротоколи

У вівторок та середу, 19 та 20 лютого, працівниками відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району проведена робота з мешканцями приватного сектору щодо належного утримання прибудинкових територій та перевірено стан доріг відремонтованих у 2016-2018рр.

Детальніше>>>

 

21.02.2019

В Центральному районі з метою недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ у мікрорайоні Ракетне урочище на проблемних ділянках встановлено відеокамери

Шановні жителі мікрорайону Ракетне урочище Центрального району! З метою недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, які несуть в собі загрозу життю та здоров’ю по відношенню до вас та ваших близьких, а також для того, аби виявити порушників Правил благоустрою м. Миколаєва, адміністрацією Центрального району ММР було встановлено відеокамери, які фіксуватимуть осіб, що систематично та ціленаправлено залишають свої сміттєві відходи у ЗАБОРОНЕНОМУ та не призначеному для цього місці!

Детальніше>>>

20.02.2019

В Центральному районі Миколаєва на зупинках громадського транспорту замінили декілька урн, які пошкодили невідомі

У середу, 20 лютого, в Центральному районі Миколаєва на зупинках громадського транспорту Інженерна, що на проспекті Центральний,та Мала Морська по вулиці Чкалова, здійснили заміну декількох урн для сміття, пошкоджених невідомими. Про це на своїй сторінці написав голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Детальніше>>>

 

20.02.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 20.02.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 571 грн.

 

 

20.02.2019

В Центральному районі жителька Матвіївки презентували 4-ту збірку віршів «Наше село і відомі місця в селі»

У вівторок, 19 лютого, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району в актовому залі ЗОШ № 24 відбулася творча презентація 4-ї збірки віршів «Наше село і відомі місця в селі» поетеси, мешканки мікрорайону Матвіївка, - Бабенко Лідії Іванівни. У творчому доробку Лідії Іванівни 4 збірки віршів, присвячених рідному краю, мешканцям мікрорайону та їх нагальним потребам.

Детальніше>>>

20.02.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів

Сьогодні, 20 лютого, згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», представники міської та обласної влади разом із небайдужими жителями Миколаєва вшанували пам’ять патріотів, загиблих під час Революції Гідності та російської агресії на Сході України.

Детальніше>>>

20.02.2019

В Центральному районі здійснюють прибирання зелених зон та підмітання тротуарів по вулиці 3-тя Слобідська

У середу, 20 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання тротуарів та прибирання зеленої зони частини вулиці 3-тя Слобідська між проспектом Центральним та вулицею Чкалова.

Детальніше>>>

 

20.02.2019

Сьогодні величний український народ вшановує відвагу, силу духу і стійкість Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої Небесної Сотні, як символ Революції Гідності. Ціна їх життя – наша свобода та незалежність. Нехай знає весь світ, наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.

Ми пам’ятаємо. Ми вдячні. Ми продовжуємо боротися…

 

З глибокою повагою, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза

 

 

 

 

20.02.2019

В Центральному районі для учнів 7-8 класів ЗОШ №13 проведено круглий стіл на тему: "Дитяче життя без насилля"

У вівторок, 19 лютого, в Центральному районі з метою активізації профілактичної роботи щодо попередження проявів жорстокості й насильства серед підлітків та з метою поліпшення захисту прав і законних інтересів для учнів 7-8 класів ЗОШ №13 провели круглий стіл на тему: "Дитяче життя без насилля".

Детальніше>>>

 

20.02.2019

На замовлення адміністрації Центрального району ТОВ "Карс Клініг" здіснює механізоване вакуумне прибирання вулиць району: пр. Центральний, вулиці Соборна, Адмірала Макарова, Шевченка, Обсерваторна, Потьомкінська, велика Морська, Спаська, Нікольська, Адміральська та ін.

 

 

 

19.02.2019

В Центральному районі громадські працівники здійснюють роботи по благоустрою у мікрорайоні Варварівка

У понеділок, 18 лютого, сектором соціально-економічного розвитку в мікрорайоні Варварівка адміністрації Центрального району з залученням громадських працівників Миколаївського центру зайнятості Центрального району було здійснено прибирання лісополоси та частково розподільчої полоси по трасі Миколаїв-Одеса, а також кінцевої зупинки громадського транспорту № 3.

Робота в даному напрямі триває.

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району

19.02.2019

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України: складено 5 адмінпротоколів

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування «Сокіл», Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинки громадського транспорту «Шкільна», «Гвардійська» та «Ательє».

Детальніше>>>

19.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: ТОП-7 принципів виховання дисципліни у дитини

Сучасна сім'я все більше стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечувати її достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району акцентують увагу батьків на тому, що дисципліна - це не покарання. Діти повинні виховуватися у атмосфері спокою, гармонії та абсолютної любові зі сторони мудрих батьків.

Детальніше>>>

19.02.2019

В Центральному районі із підприємцями провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо своєчасного прибирання прилеглої території

Відповідно до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, затверджених рішенням Миколаївської міської ради, адміністрація Центрального району, нагадує діючим підприємствам, установам і організаціям, приватним підприємцям та жителям міста щодо необхідності дотримання прилеглої території в належному санітарному стані.

Детальніше>>>

19.02.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

18.02.2019

Мета одна - чистота прилеглої території, - Олександр Береза про обов'язок підприємців, які працюють в Центральному районі

Сьогодні, 18 лютого, спеціалістами адміністрації Центрального району було складено адміністративний протокол на приватного підприємця за порушення Правил благоустрою м. Миколаєва, а саме: утримання прилеглої териториторії в неналежному санітарному стані за адресою проспект Героїв України, 11В.

Детальніше>>>

18.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендує батькам ознайомитися: ТОП-9 причин обмежити доступ дитини до гаджетів

Сучасні технології зробили життя людства набагато простішим. Тепер можна спілкуватися, не виходячи з дому, ділитися враженнями та фотографіями, отримувати освіту онлайн. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендують батькам ознайомитися із ТОП-9 причин для обмеження доступу дитини до гаджетів, аби у подальшому житті уникнути тієї кількості проблем та напружених взаємовідносин між попоколіннями.

Детальніше>>>

18.02.2019

Хочу зібрати домашню аптечку. Які ліки повинні в ній бути?!

Базовий набір медикаментів та знання про те, як їх застосувати, можуть полегшити життя та навіть врятувати його. Тому важливо тримати вдома аптечку. Але що в ній повинно бути та як правильно її скласти?! Що має бути в аптечці?

Національна служба здоров’я Великої Британії радить такий набір.

Детальніше>>>

18.02.2019

На замовлення адміністрації Центрального району ТОВ "Карс Клініг" здіснено механізоване вакуумне прибирання вулиць району.

 

 

 

18.02.2019

Погода у Миколаєві 18 лютого

У Миколаєві хмари вранці розсіялися та більше в цей день на небі не з'являться. Без опадів.

Народний прогноз погоди: 18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

 

16.02.2019

В Центральному районі ряду ОСББ передали снігоприбиральну техніку придбану за субвенцію, яку залучив народний депутат Олександр Жолобецький

Сьогодні, 16 лютого, в Центральному районі Миколаєва народний депутат України Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза передали 4 одиниці снігоприбиральної техніки жителям ряду ОСББ. Варто відзначити, що снігоприбиральну техніку було придбано за кошти із державної субвенції які залучив народний депутат Олександр Жолобецький.

Детальніше>>>

15.02.2019

В Центральному районі громадські працівники виконують роботи з благоустрою на вулицях міста

У пятницю, 15 лютого, в Центральному районі виконувалися роботи з прибирання зеленої зони вздовж 6-ї Слобідської від вулиці 1-ї Воєнної до Чкалова. Роботи з благоустрою здійснюються громадськими працівниками направленими Центральним районним Центром зайнятості.

 

 

15.02.2019

На замовлення адміністрації Центрального району КП "ЕЛУ автодоріг" щоранку здійснюється прибирання головної вулиці міста - Соборної!

 

 

 

15.02.2019

В Центральному районі для жителів Тернівки спеціалісти БТІ проводять виїзні прийоми

У четвер, 14 лютого 2019 року, в мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся прийом представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Мушак Тетяни Миколаївни. На прийомі мешканці отримали безкоштовну консультацію щодо виготовлення технічної документації, застосування будівельної амністії та інших питань.

Відділ соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району

15.02.2019

В Центральному районі організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Героїв України: складено 4 адмінпротоколи

У четвер, 14 лютого, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування «Сокіл», Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Детальніше>>>

14.02.2019

Жителів Центрального району інформують про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси

З 31.12.2018 розпочався виборчий процес. 31.03.2019 відбудуться чергові вибори Президента України. Всі громадяни України мають право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для даної процедури необхідно особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців у тому районі міста, де громадянин зареєстрований або до того, в якому він хоче проголосувати.

Детальніше>>>

14.02.2019

В Центральному районі міста здійснили демонтаж незаконно розміщених рекламних засобів на проспекті Центральний на перетині із вулицею 3-тя Слобідська

У четвер, 14 лютого, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради на підставі рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27 вересня 2017 року № 825 «Про внесення доповнення до рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27 квітня 2012 року № 464 «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві»» демонтовано 3 рекламні засоби розміщені в супереч чинному законодавству на території району.

Детальніше>>>

14.02.2019

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО... 

Наваринська вулиця – одна з найстаріших і найкоротших поперечних вулиць в Городовій частині старого Миколаєва. Вона починається від вулиці Адміральської, воріт будинку Головного командира, а після вулиці Адмірала Макарова, звертаючи від «п'яти кутів», виходить до Пушкінського кільця, де зливається з Пушкінською вулицею. Для першої поперечної вулиці, поліцмейстер П.І.Федоров запропонував назву – Фонтальна вулиця. Назва пов’язана з Фонтаном (джерелом), вода якого подавалась у будинок Головного командира з боку цієї вулиці. Назва не була затверджена генерал-губернатором Миколаєва адміралом О. С. Грейгом.

Детальніше>>>

14.02.2019

В Центральному районі громадські працівники виконують роботи з благоустрою на вулицях міста

У середу, 13 лютого, в Центральному районі виконувалися роботи з підмітання прибордюрної частини, прибирання зелених зон та підбирання випадкового сміття по вулиці 3-тя Воєнна та на її перетинах, по вулиці Степанова, Гречишникова, Паромний узвіз та 2-га Набережна.

Роботи з благоустрою здійснюються громадськими працівниками направленими Центральним районним Центром зайнятості.

13.02.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 13.02.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 140 грн.

 

 

13.02.2019

В Центральному районі здійснили підмітання тротуарів вздовж вулиці Велика Морська

Сьогодні, 13 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконуються роботи по підмітанню тротуарів по вулиці Велика Морська починаючи від Південнобузького мосту.

 

 

 

13.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує, що з минулого року в Україні посилено відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків

З 28 серпня 2018 року набула чинності нова редакція статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою значно посилено відповідальність батьків або осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Детальніше>>>

 

13.02.2019

Погода у Миколаєві 13 лютого

До вечора хмари, що будуть панувати у Миколаєві в небі весь день, заберуться геть. Без опадів.

Народний прогноз погоди: Цього дня вшановується пам’ять святителя Микити, затвірника Печерського. У народі святий Микита вшановується як охоронець від пожеж, блискавок і засухи. Наші пращури помітили: якщо вдень 13 лютого з’явиться іній, то снігу в ніч на 14-е не буде, а якщо сніг все ж випадав, готувались до відлиги. Якщо цього дня посилювався вітер, вважалось, що він буде ставати все сильнішим, поки не перетвориться на буран.

 

12.02.2019

В адміністрації Центрального району відбувся урочистий захід з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану: воїнів-інтернаціоналістів нагородили грамотами та подяками

Афганська війна була найжорстокішою і найкривавішою. Близько 160 тисяч воїнів радянської України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій військовий і громадянський обов’язок.

Детальніше>>>

12.02.2019

В Центральному районі громадські працівники виконали роботи із благоустрою

У вівторок, 12 лютого, громадські працівники здійснюють підмітання тротуарів, прибирання зелених зон за адресами: вулиця 68-ми Десантників та на її перетинах із вулицями 1-ша Слобідська, 2-га Слобідська та 4-та Слобідська; вулиця 2-га Екіпажна та на її перетинах із вулицями Гречишникова, Маршала Малиновського та 8-ї Воєнної.

 

12.02.2019

В Центральному районі Миколаєва мати відмовилася від новонародженого сина: у минулому її вже позбавили батьківських прав по відношенню до доньки

До служби у справах дітей адміністрації Центрального району звернулася 37-річна місцева жителька Миколаєва з проханням влаштувати її новонародженого сина, 24.02.2018 р.н., до Миколаївського обласного Будинку дитини. За словами жінки, причина влаштування дитини до закладу - тяжке матеріальне становище, відсутність житла та місця роботи.

Детальніше>>>

12.02.2019

У мікрорайоні Тернівка Центрального району відзначили 30-ту річницю виведення військ з Афганістану

У неділю, 10 лютого, в мікрорайоні Тернівка Центрального району у будинку культури «Софія» відзначили 30-ту річницю виводу військ з Афганістану святковим концертом. В ході урочистого заходу згадали усі події, які відбувалися протягом більш ніж 9 років з квітня 1979 до 15 лютого 1989 року. На заході, присвяченому річниці виведення військ із Афганістану були присутніми голова спілки воїнів інтернаціоналістів Миколаївської міської ради Сергій Миколайович Полівода, голова Союзу ветеранів Афганістану в мікрорайоні Тернівка Сергій Дмитрович Серебрич та учасники бойових дій.

Детальніше>>>

12.02.2019

Погода у Миколаєві 12 лютого

Протягом усього дня погода у Миколаєві буде похмурою. Вранці розпочався дощ, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати.

Народний прогноз погоди: 12 лютого відзначається Собор учителів і святителів Василя Великого, Григорія Богослова та Іоана Златоуста. Погоду цього дня передвіщав місяць: якщо цієї ночі він був червонуватий, варто чекати сильного вітру. А сильний вітер, у свою чергу, вказував на сиру погоду: “Вітер здійнявся — до сирого року”. Якщо вітер дув з півночі, а хмар не було, готувались до великих холодів.

11.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про дотримання Закону України "Про право на освіту" по відношенню до дітей

Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави. Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення освітнього рівня народу, забезпечення народного господарства кваліфікованими фахівцями.

Детальніше>>>

11.02.2019

В Центральному районі виконуються роботи по прибиранню злених зон та підмітанню тротуарів вздовж вулиці Адміральська

У понеділок, 11 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконуються роботи по підмітанню та прибиранню зелених зон вздовж вулиці Адміральської.

Нагадаємо, також щодня рано вранці КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання та підбирання випадкового сміття вздовж вулиці Соборної.

11.02.2019

Погода у Миколаєві 11 лютого

Протягом усього дня погода у Миколаєві буде похмурою. Без опадів.

Народний прогноз погоди: 11 лютого відзначається перенесення мощів священномученика Ігнатія Богоносця. У минулі часи цього дня наші пращури слухали ліс: якщо він шумів – чекали відлиги. Вважається, що з 3 до 11 лютого проходять сім морозних ранків, коли мороз особливо лютує. Погода цього дня часто бувала мінливою, тому про неї говорили: “і теплом приголубить, і морозом віддубасить”.

 

 

 

08.02.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

08.02.2019

В Центральному районі 35-річна жінка, внаслідок життєвих труднощів, із турботливої мами перетворилася в алкоголічку та відмовилася від власних 3-х дітей

У Центральному районі Миколаєва 35-річна жінка, яка була офіційним опікуном рідної сестри, та являється матір’ю 3-х дітей, у зв’язку із складними життєвими обставинами зі старанної та відповідальної мами перетворилася в хронічну алкоголічку та відмовилася від власних дітей.

Детальніше>>>

 

08.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: ТОП-30 порад батькам школярів молодших класів

Іноді здається, що підтримати дитину можна тільки словами «молодець, добре!» Насправді таких слів куди більше. Саме вони допомагають дитині відчути, що ви її любите, розумієте і приймаєте. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про те, що діти прагнуть бути почутими, їм потрібно відчувати любов, підтримку та розуміння щохвилини!

Детальніше>>>

 

07.02.2019

В Центральному районі демонтовано 6 конструкцій типу «штендер»на зупинках громадського транспорту

Силами підрядної організації та адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 07.02.2019 відповідно до рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27.09.2017 № 825 «Про внесення доповнення до рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27.04.2012 № 464 «Про затвердження порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві»» здійснено демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів.

Всього демонтовано 6 конструкцій типу «штендер» на зупинках громадського транспорту: вул. Фалєєвська, вул. Садова, вул. 3-я Слобідська у напрямку руху від Пушкінського кільця.

Детальніше>>>

07.02.2019

В Центральному районі громадські працівники виконують роботи з благоустрою на вулицях 1-ша Слобідська та Чкалова

У четвер, 7 лютого, в Центральному районі виконуються роботи з підмітання прибордюрної частини, прибирання зелених зон та підбирання випадкового сміття на перетині вулиць 1-ша Слобідська та Чкалова.

Роботи з благоустрою здійснюються громадськими працівниками направленими Центральним районним Центром зайнятості.

Управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району

07.02.2019

В Центральному районі для жителів Матвіївки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 7 лютого, в приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 відбувся прийом громадян за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Кравець Олени Борисівни.

На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі – продажу, також діє будівельна амністія на оформлення само забудови. Наступний прийом відбудеться 7 березня 2019 року.

Сектор соціально-економічного розвитку адміністрації Центрального району

07.02.2019

В Центральному районі проведено рейдові обстеження пунктів прийому металобрухту: кришок люків, елементів колодязів не виявлено

На виконання рішення протоколу наради від 22 грудня 2018 року щодо перевірки на території Центрального району пунктів прийому металобрухту на наявність кришок люків, елементів колодязів організовано та проведено декілька рейдів. На минулому тижні фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано та проведено декілька рейдових обстежень.

В ході перевірки пунктів прийому металобрухту - кришок люків, елементів колодязів не виявлено. Робота в даному напрямку триває.

Відділ з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району

06.02.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.02.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 38 справ за ст. 105 КУпАП, порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст. 180, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 16 575 грн.

 

06.02.2019

В Центральному районі демонтували незаконно встановлений літній майданчик на вулиці Московській

У середу, 6 лютого 2019 року, на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано та проведено демонтаж незаконно розміщеного літнього майданчика по вул. Московській поблизу будинків №11/3.

Робота в даному напрямку триває.

06.02.2019

Розбили ртутний термометр. Що робити?

Головний атрибут сезону застуд — термометр. В аптеках давно можна знайти електронні, інфрачервоні та й просто безртутні варіанти, але в багатьох сім’ях досі користуються приладами зі ртуттю.

Детальніше>>>

 

06.02.2019

В Центральному районі здійснюються роботи по підмітанню та прибиранню зелених зон вздовж вулиці Шевченко та на розі Лягіна

Сьогодні, 6 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконуються роботи по підмітанню та прибиранню зелених зон вздовж вулиці Шевченко. Також, роботи з благоустрою здійснюються громадськими працівниками направленими Центральним районним Центром зайнятості на перетині вулиць Лягіна та Шевченко: прибирання та підмітання зелених зон.

Нагадаємо, щодня рано вранці КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання та підбирання випадкового сміття вздовж вулиці Соборної.

06.02.2019

Погода у Миколаєві 6 лютого

У Миколаєві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Погіршення дальності видимості до 500 м і менше.

Народний прогноз погоди: Цього дня вшановується пам’ять преподобної Ксенії. Цей день вважали переломом зими, і за ним прогнозували погоду на майбутню весну: “Яка Ксенія — така й весна”. “Якщо на Ксенію хороша погода — весна буде красна (хороша)”. Наші пращури говорили: “На півзимницю дорогу перемітає — корм підмітає”. Це означало, що зима затримається, і домашні тварини з‘їдять всі заготовлені для них запаси.

05.02.2019

Громадські працівники виконують роботи з благоустрою на вулицях Центрального району

У вівторок, 5 лютого, в Центральному районі виконуються роботи з підмітання прибордюрної частини, прибирання зелених зон та підбирання випадкового сміття на вулицях 1-ща Слобідська, 2-га Слобідська, 3-тя Слобідська, території на проспекті Центральний, 179, 181 та 188.

Роботи з благоустрою здійснюються громадськими працівниками направленими Центральним районним Центром зайнятості.

Управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району

05.02.2019

Жителів Центрального району інформують про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси

З 31.12.2018 розпочався виборчий процес. 31.03.2019 відбудуться чергові вибори Президента України. Всі громадяни України мають право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для даної процедури необхідно особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців у тому районі міста, де громадянин зареєстрований або до того, в якому він хоче проголосувати.

Детальніше>>>

05.02.2019

У Центральному районі за 2018 рік Службою у справах дітей у батьків відібрано 37 дітей: в родини повернулися тільки 15

Відповідно до ч.1 ст.170 Сімейного кодексу України суд може постановити рішення про відібрання дитини від батьків або одного з них, не позбавляючи їх батьківських прав, у випадках, передбачених п.п. 2-5 ч.1 ст. 164 цього Кодексу, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у них є небезпечним для її життя, здоров'я і морального виховання. У цьому разі дитина передається другому з батьків, бабусі, дідусеві, іншим родичам - за їх бажанням або органові опіки та піклування.

Детальніше>>>

05.02.2019

Погода у Миколаєві 5 лютого

З самого ранку на миколаїв спустився туман. Сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Вдень прогнозують від +4 до +6, такаж температура залишатиметься й вночі. Без опадів.

Народний прогноз погоди: 5 лютого вшановується пам’ять святого Агатангела. У минулі часи погоду цього дня передвіщали білки та птахи. Якщо під час морозу білка залишає гніздо і спускається з дерева, слід чекати відлиги. Якщо вранці наші пращури виразно чули крик синиці, то варто готуватися до серйозних морозів.

04.02.2019

За цькування моєї дитини тепер можуть оштрафувати. Як відрізнити булінг від звичайної сварки

Неодноразово в Україні набували розголосу випадки жорсткого булінгу серед дітей в навчальних закладах. Причини конфлікту/ нерозуміння/ несприйняття один одного різні, але сенс єдиний - цькування та приниження.

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району на постійній основі проводяться роз'яснювальні бесіди із учнями навчальних закладів та їх батьками, які повинні пильно та відповідально відноситися до емоційного стану власної дитини.

Детальніше>>>

04.02.2019

У січні 2019 року адмінкомісією адміністрації Центрального району розглянуто 101 справу та накладено 31 штраф на суму 26 690 гривень

У січні 2019 року адміністративною комісією адміністрації Центрального району розглянуто 101 справу та накладено 31 штраф на загальну суму 26 690 гривень, із яких 2 210 - стягнуто. Усі справи, які розглядалися членами комісії у січні - це адміністративні порушення у сфері благоустрою – ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Детальніше>>>

04.02.2019

У Центральному районі здійснюють ручне прибирання зелених зон вздовж вулиці Інженерної

У понеділок, 4 лютого, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконуються роботи по підмітанню та прибиранню зелених зон вздовж вулиці Інженерна

Нагадаємо, також щодня рано вранці КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання та підбирання випадкового сміття вздовж вулиці Соборної.

 

04.02.2019

Погода у Миколаєві 4 лютого

Вдень у Миколаєві прогнозують від +8 до +10, а ввечері +4, +6. Без опадів.

Народний прогноз погоди: 4 лютого відзначається день пам’ яті апостола Тимофія. У минулі часи цей день був оплотом заметілі, хурделиці та морозу: “Це не диво, що Афанасій-ломоніс (31 січня) морозив ніс, а ти почекай тимофіївських морозів”. Саме мороз визначав майбутню погоду. Якщо спітніли віконниці та рами, слід чекати потепління. Якщо “сніжні візерунки” підіймаються угору склом — морозу тривати, а якщо похилилися — на відлигу. Також вірили, коли опівдні на Тимофія світить сонце — весна буде ранньою.

01.02.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: У класі моєї дитини з?явиться учень з особливими освітніми потребами. Як підготуватись

Спеціалісти Служби у справах дітей адміністрації Центрального району працюють із дітьми, які потребують їхньої допомоги та захисту. Усім відомо, що діти шкільного віку все більше потерпають від булінгу зі сторони однолітків в начальних закладах. Іноді булінг з'являється не від агресії, а від нерозуміння та несвідомого сприйняття. Восени 2018 року в Україні стартувала реформа «Нова українська школа». Ще до початку навчання батькам першокласників розказали про інклюзивну освіту та про те, що в класах можуть з’явитися діти з особливими освітніми потребами.

Детальніше>>>

01.02.2019

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України: складено 2 адмінпротоколи, надано 3 попередження

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками санітарної інспекції адміністрації району було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Детально>>>

01.02.2019

В адміністрації Центрального району відбувся семінар щодо впровадження програми енергомоніторингу

У п'ятницю, 1 лютого, в адміністрації Центрального району відбувся навчальний семінар щодо впровадження програми енергомоніторингу, організований департаментом енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради. Участь у навчальному семінарі взяли працівники управлінь освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, управління з питань культури та охорони культурної спадщини та управління у справах фізичної культури і спорту Центрального району.

Детальніше>>>

01.02.2019

Робота спеціалістів не марна, результат - є: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза про рейди обстеження санстану приватного сектору в Ракетному урочищі

У п'ятницю, 1 лютого, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції, членів ГФ «Сокіл» та представниками ТОВ «ВалАн» проведено рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мікрорайоні Ракетне урочище, а саме на вулиці 8-ї Воєнної на розі 2-ї Екіпажної.

Детальніше>>>

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев