ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка
Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

До уваги жителів Центрального району! Змінити місце голосування стало простіше

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району інфомує виборців - Центральна виборча комісія внесла зміни до постанови щодо тимчасової зміни місця голосування, зокрема порядок зміни місця голосування без зміни виборчої адреси тепер не передбачає подачу документів, які підтверджують необхідність зміни. Відтепер виборцю достатньо звернутися до відділу ведення реєстру виборців лише з паспортом та заповнити заяву.

Нагадуємо, що скористатися даною процедурою можна до 15 липня 2019 включно. Задля уникнення черг в останні дні виборчого процесу відділ ведення Державного реєстру виборців рекомендує звертатися вже зараз.

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із закінченням навчального року 2018-2019

Дорогі випускники! Шановні батьки, вчителі та школярі!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для безтурботних школярів – це довгоочікувані канікули та відпочинок, для випускників – початок дорослого і самостійного життя, насиченого перемогами та вчинками! Головне – залишайтеся людьми!

Завжди пам’ятайте, що Ви – гордість та опора батьків! Бажаю щоб доросле життя було щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками, а шкільні роки згадувалися безтурботними та веселими! Шановні випускники! Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі. Хай міцними будуть ваші крила і успішного польоту вам до здійснення мрій.

З повагою, Олександр БЕРЕЗА

 

В Центральному районі останній дзвоник пролунав для випускників та учнів ЗОШ №60 у Варварівці

У п’ятницю, 31 травня, у мікрорайоні Варварівка Центрального району відбулося свято останнього дзвоника. Зі словами привітання та нагородами до школярів та вчителів, випускників та їх батьків звернулися народний депутат України Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та депутат Миколаївської міської ради Олександр Бернацький.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі демонтовано 2 незаконно розміщені пересувні тимчасові споруди та 8 самовільно встановлених рекламних засобів

У п'ятницю, 31 травня, на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд та самовільно встановлених рекламних конструкцій.

Детальніше>>>

 

Жителів Центрального району інформують про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для участі у позачергових виборах до Верховної Ради

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району ІНФОРМУЄ про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси аби проголосувати на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Детальніше>>>

Багатодітні родини Центрального району інформують про можливість отримання матеріальної допомоги на виховання дітей

З метою покращення матеріального стану багатодітних родин та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 №250.

Детальніше>>>

 

У Центральному районі підмітають тротуари та прибордюрну частину доріг

У середу, 29 травня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП «ЕЛУ автодоріг» виконувалися роботи щодо приведення вулиці Садової до належного санітарного стану - здійснювалося підмітання тротуару та прибордюрної частини дороги.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

Жителям Центрального району нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті

Основні причини від яких виникають пожежі - перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Щоб такого не трапилося пожежі, необхідно суворо дотримуватися встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує, що з минулого року в Україні посилено відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків

З 28 серпня 2018 року набула чинності нова редакція статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою значно посилено відповідальність батьків або осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Детальніше>>>

 

У Центральному районі прибирають вулиці намитого дощами бруду та піску

У четвер, 30 травня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється ручне прибирання території на перетині вулиць Садової та Потьомкінської від намитого дощами бруду та піску.

Робота в даному напрямі триває.

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендує батькам ознайомитися: ТОП-9 причин обмежити доступ дитини до гаджетів

Сучасні технології зробили життя людства набагато простішим. Тепер можна спілкуватися, не виходячи з дому, ділитися враженнями та фотографіями, отримувати освіту онлайн. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендують батькам ознайомитися із ТОП-9 причин для обмеження доступу дитини до гаджетів, аби у подальшому житті уникнути тієї кількості проблем та напружених взаємовідносин між попоколіннями.

Детальніше>>>

Булінг в школі: що це таке і як з ним боротися, - служба у справах дітей адміністрації Центрального району

Випадки насильства серед учнів завжди були частиною школи, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. Сьогодні в Україні жертвами булінга стають 8 з 10 дітей. Початок цьому дає такий собі рекет щодо учнів початкової школи, коли, наприклад, старші діти відбирають у них мобільні телефони. Серед же дітей 11-15 років поширені плітки, принизливі жарти та бойкот.

Детальніше>>>

Жителів Центрального району запрошують взяти участь у щорічному еко-проекті “Миколаїв квітучий 2019” за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району при підтримці народного депутата України Олександра Жолобецького в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2019” оголошує проведення конкурсів: “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Квіти біля школи”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти на підприємстві”.

До участі в конкурсах у складі колективного авторства або у якості індивідуального автора запрошуються приватні особи без вікових обмежень, колективи загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, дошкільних навчальних закладів, а також відомства, установи, організації, підприємства усіх форм власності в Центральному районі м.Миколаєва.

Кількість робіт, поданих одним автором або колективом авторів на розгляд конкурсної комісії - необмежена. Всі переможці нагороджуються подарунками та пам’ятними дипломами.

Оформлення заявок на участь проводиться з 15 травня по 30 серпня 2019 року включно. Подати та оформити заявку на участь у конкурсах можна зателефонувавши за номером: 37-56-84.

В Центральному районі проведено рейд щодо недопущення використання малолітніх або ж неповнолітніх дітей з метою корисних цілей дорослими

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району спільно із представниками патрульної поліції організували та провели сумісний рейд щодо недопущення використання малолітніх або ж неповнолітніх дітей їх батьками, опікунами чи сторонніми людьми з метою корисних цілей.

Детальніше>>>

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує про важливу роль батька в сім'ї та вихованні дитини

Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні. Однак новоспеченому батькові буває непросто зрозуміти, яка його роль у сім'ї. На відміну від жінки, у чоловіка не прокидається материнський інстинкт, який би підказав, як себе вести.

Детальніше>>>

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній: складено 10 адмінпротоколів, надано 5 попереджень

У понеділок, 27 травня, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Детальніше>>>

 

До уваги мешканців Центрального району! Пам'ятайте про правила поведінки на воді в літній період

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Детальніше>>>

В Центральному районі батькам нагадують про небезпеку дитячого травматизму у період літніх канікул

Дитячий травматизм здається неминучим злом, особливо в літній період – на канікулах важко контролювати дитину і захищати її від небезпек. Насправді, більшості травм і небезпечних ситуацій можна уникнути. І профілактика дитячого травматизмуприродно, лягає на плечі батьків і учителів.

Детальніше>>>

 

Підприємцям Центрального району нагадують про своєчасне прибирання прилеглої території та дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва

Адміністрація Центрального району нагадує жителям та приватним підприємцям про необхідність дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєва.

Детальніше>>>

 

У Центральному районі братик та сестричка шукають люблячу родину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району шукає родини для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуванння, які перебувають на первиннному обліку у служби та потребують влаштовання до сімейних форм виховання (усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу).

Детальніше>>>

 

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

У Центральному районі жителі мікрорайону Тернівка відствяткували День слов'янської культури та писемності

У п'ятницю, 24 травня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району в будинку культури "Софія" відбувся святковий концерт приурочений до Дня слов'янської культури та писемності. Організували та провели захід творчі колективи будинку культури "Софія", культурно-просвітницького центру «Търновка», ЗОШ №16 та філії №16 бібліотеки для дорослих.

Детальніше>>>

У Центральному районі здійснюють очищення прибордюрної частини доріг від намитого піску

У понеділок, 27 травня, із самого ранку на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП «ЕЛУ автодоріг» ручним способом здійснюється прибирання наслідків негоди вздовж проспекту Центрального: очищення прибордюрної частини дорожнього покриття від намитого піску.

Робота в даному напрямі триває.

 

Миколаївців інформують про відключення водопостачання майже на добу

До уваги жителів Центрального району та міста Миколаєва! У зв'язку з необхідністю заміни сталевого колектора Д-1400 мм по вул. Маячній МКП "Миколаївводоканал" інформує про відключення водопостачання в м.Миколаєві з 22.00 06.06.2019 по 18.00 07.06.2019 р.

Просимо забезпечити себе необхідним запасом води на вказаний термін.

 

Жителів Центрального району інформують про офіційний початок виборчого процесу позачергових виборів до Верховної Ради України

24 травня 2019 офіційно розпочався виборчий процес позачергових виборів до Верховної Ради України. Вибори відбудуться 21.07.2019. Державний реєстр виборців нагадує, якщо ви не знайшли себе в списках виборців на виборах Президента або у ваших даних були помилки та неточності — ОБОВ’ЯЗКОВО зверніться до відділу ведення реєстру виборців для їх виправлення. Також у відділі можна тимчасово змінити своє місце голосування.

Детальніше>>>

В Центральному районі для учнів ЗОШ №16 в мікрорайоні Тернівка пролунав останній дзвоник - попереду літні канікули

У п'ятницю, 24 травня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району в ЗОШ №16 відбулася урочиста лінійка присвячена святу останнього дзвоника. Традиційно святкова лінійка розпочалася із виконання гімну. Ведучі надали вітальне слово директору та заступнику, які звернулися до школярів та випускників, для яких останній дзвоник став символом початку дорослого та самостійного етапу в житті, зі словами настанови та побажаннями завжди залишатися чесними перед собою, бути людяними, справедливими, пам'ятати про веселі шкільні роки, перших вчителів та поважати батьків.

Детальніше>>>

У Центральному районі ліквідовують наслідки негоди

У неділю, 26 травня, на доручення адміністрації Центрального району з метою ліквідації наслідків негоди, працівниками КП «ЕЛУ автодоріг» здійснюється підмітання та ручне прибирання прибордюрної частини вулиці Соборної, а ТОВ «Карс Клінінг» забезпечує вологе механізоване прибирання.

Робота в даному напрямі триває.

 

Офіційна заява адміністрації Центрального району

Після зливи на певних ділянках міських доріг Центрального району утворилися напливи землі та піску, які намило на дорогу із зелених зон. Адміністрацією Центрального району поставлене завдання підрядним організаціям КП "ЕЛУ автодоріг" та ТОВ "Карс Клінінг" виконати роботи із очищення доріг від нанесеного бруду.

Роботи з механізованого прибирання будуть виконані ТОВ "Карс Клінінг" після підсихання поверхні дороги.

 

В Центральному районі 75-ту річницю від дня заснування відзначає Миколаївський будівельний коледж

Сьогодні, 25 травня, 75-ту річницю із дня заснування святковим концертом із нагородженнями, подяками та привітаннями відзначає Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури. У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі зібралися колишні випускники та викладачі, діючий трудовий колектив та студенти, гості та ті, хто усе своє життя присвятив будівельній галузі.

Детальніше>>>

В Центральному районі жителі Тернівки святковою ходою та церковною службою відзначають День слов'янської писемності та культури та згадують святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія

У п’ятницю, 24 травня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району відбулася традиційна святкова хода та церковна служба в храмі Успенія Пресвятої Богородиці до Дня слов’янської писемності й культури. Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступник Інга Мураховська долучилися до святкових заходів.

Детальніше>>>

Увага! Штормове попередження!

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 24 травня, у найближчі 1-2 години по м. Миколаєву та області очікуються грози, значний дощ, шквали 15-20 м/с, місцями град.

Така погода збережеться до кінця дня та триватиме протягом 25 травня 2019 року. Закликаємо вас бути уважними та обережними.

Головне - будьте чесними і добрими людьми, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза поздоровив випускників МЗОШ №61 зі святом останнього дзвоника

Сьогодні, 24 травня, у мікрорайоні Варварівка Центрального району відбулося свято останнього дзвоника у ЗОШ №61. Поздоровити школярів та випускників із закінченням навчального року завітав голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та депутат Миколаївської міської ради Олександр Бернацький.

Детальніше>>>

У Центральному районі свято останнього дззвоника відзначили в ЗОШ №24 у Матвіївці

У п'ятницю, 24 травня, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району на шкільному подвір’ї ЗОШ №24 пролунав останній дзвоник для учнів усіх класів та випускників. Під час проведення свята директор школи Тамара Жеребцова, привітала учнів із закінченням навчального року, а заступник директора з навчальної роботи Юлія Мінькович разом з представником «Нібулону» вручила похвальні грамоти та грошові винагороди вчителям за плідну працю та учням, які закінчили навчання на відмінно та приймали активну участь в житті школи.

Детальніше>>>

На замовлення адміністрації Центрального району ТОВ «Карс Клінінг» здійснюється щоденне вологе прибирання вулиці Соборної, а працівники КП «ЕЛУ автодоріг» - підмітання та прибирання урн від сміття.

Робота в даному напрямі триває.

 

 

 

До уваги мешканців Центрального району! Пам'ятайте про правила поведінки на воді в літній період

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Детальніше>>>

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

У Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 5 адмінпротоколів

У четвер, 23 травня, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі 16-річний Руслан шукає люблячу родину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району шукає родини для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуванння, які перебувають на первиннному обліку у служби та потребують влаштовання до сімейних форм виховання (усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу).

Люблячих маму й тата шукає 16-річний Руслан. За інформацією про дитину, просимо звертатися за адресою: вул. Інженерна, 1, каб.124. Тел. для довідок: 37-56-74, 37-56-98.

Олександр Береза зустрівся із жителями підтоплених будинків в Тернівці: обговорили пропозицію монтажу системи водовідведення

У четвер, 23 травня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів зустріч із місцевими жителями будинків на вулиці Слов’янська, 67, 69 та 71 в мікрорайоні Тернівка щодо вирішення проблеми підтоплення дощовими водами територій приватних будинків.

Детальніше>>>

 

До уваги жителів міста! Рекомендовані дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Другої світової війни, а також сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності.

Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами.

Детальніше>>>

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

В Центральному районі братики Денис, Дмитро та Даніїл шукають люблячу родину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району шукає родини для дітей, які залишилися без батьківського піклування. Люблячих маму й тата шукають троє братиків - 12-річні Денис, Дмитро та Данііл.

За інформацією про дітей, просимо звертатися за адресою: вул. Інженерна, 1, каб.124.

Тел. для довідок: 37-56-74, 37-56-98.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав 36-ту окрему бригаду морської піхоти з професійним святом

У середу, 22 травня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав 36-ту окрему бригаду морської піхоти з професійним святом - Днем морської піхоти України, яке відзначають щороку 23 травня.

Детальніше>>>

 

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив стан проведення робіт зі створення мінералізованих смуг та протипожежних масивів у лісовому урочищі “Матвіївське”

У спекотну погоду збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Частішають випадки займань лісових насаджень, сухої трави та сміття.

Детальніше>>>

 

Офіційна заява адміністрації Центрального району

Останні числа травня та початок червня у м. Миколаєві природньо позначені бурхливим цвітінням тополі, яку у попередні роки масово висаджували на територї нашого міста.

З урахуванням великої кількості пуху вказаних дерев, які є алергічними чинниками, адміністрацією Центрального району вживаються вичерпні заходи щодо прибирання вулиць, особливо центральної частини міста, де сконцентрована велика кількість тополь.

Детальніше>>>

В Центральному районі батькам нагадують про небезпеку дитячого травматизму у період літніх канікул

Дитячий травматизм здається неминучим злом, особливо в літній період – на канікулах важко контролювати дитину і захищати її від небезпек. Насправді, більшості травм і небезпечних ситуацій можна уникнути. І профілактика дитячого травматизму лягає на плечі батьків і учителів. Дитячий травматизм поширений куди більше, ніж травматизм дорослих, і це не дивно. Діти дуже допитливі, намагаються активно пізнавати навколишній світ. Але при цьому життєвих навичок у них ще мало, і вони не завжди уміють оцінити небезпеку ситуації. Тому дитячі травми, на жаль, не рідкість.

Детальніше>>>

В Центральному районі в ДНЗ №22 «Ялинка» провели показове об’єктове тренування з питань цивільного захисту

17 травня в дошкільному навчальному закладі №22 «Ялинка» в межах «Тижня безпеки дитини» проходило показове об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: «Відпрацювання дій учасників освітнього процесу під час надзвичайної ситуації: виявлення підозрілого предмету на території ЗДО».

Детальніше>>>

 

В Центральному районі на міському пляжі "Стрілка" відбувся чемпіонат з пляжного волейболу «Король та Королева пляжу»

На вихідні, 18 та 19 травня, в Центральному районі на міському пляжі «Стрілка» відбувся I тур відкритого чемпіонату міста з пляжного волейболу «Король та Королева пляжу» в якому прийняли участь 11 жіночих та 18 чоловічих команд з Миколаєва, Херсону, Києва, Кривого Рогу, Вінниці, Одеси, Южного, Первомайську та Снігурівки.

Детальніше>>>

У Центральному районі змаганнями та розважальними конкурсами відсвяткували міжнародний День сім'ї

У неділю, 19 травня, в Центральному районі Миколаєва на головній вулиці міста Соборній до міжнародного Дня сім'ї організували та провели розважальну програму для дітей, яка супроводжувалася творчими виступами юних акторів, танцюристів та вокалістів!

Детальніше>>>

 

У Центральному районі продовжуються роботи щодо підмітання тротуарів та прибирання урн від сміття

У понеділок, 20 травня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками ТОВ "Центральний-1" здійснюється покос зеленої зони, а безробітніми громадянами направленими із міського Центру зайнятості населення - підмітання тротуарів, та прибирання урн від сміття в сквері, що розташований на перетині вулиць Потьомкінська та 3-я Слобідська.

Роботи в даному напрямі тривають.

Жителька Центрального району Миколаєва Ганна Антикало здобула дебютне "золото" на чемпіонаті Європи з самбо

У неділю, 19 травня, в іспанському Хіхоні завершився чемпіонат Європи серед жінок та чоловіків зі спортивного й бойового самбо. В третій день змагань українці взяли 6 нагород: "золото", 2 "срібла" і 3 "бронзи".

У вазі до 68 кілограмів перший дорослий фінал був у Ганни Антикало із Миколаївської області. Вона змагалася з Ольгою Намазовою з Білорусі. І виграла достроково завдяки больовому прийому! Це перший "дорослий" чемпіонський титул спортсменки.

Детальніше>>>

В Центральному районі в муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки відбувся річний підсумковий фестиваль «Таланти твої, колегіум»

У п’ятницю, 17 травня, учнівський та педагогічний колективи муніципального колегіуму ім.В.Д.Чайки презентували свої досягнення протягом навчального року на фестивалі талантів «Таланти твої, колегіум» перед батьками школярів. Заступник голови адміністрації Центрального району Інга Мураховська привітала дітей з їх досягненнями та побажала й надалі творити та формувати високоінтелектуальний та культурний осередок української нації, а батькам – пишатися власними обдарованими та талановитими дітьми.

Детальніше>>>

У Миколаєві відбулася традиційна хода «Карнавал традицій» до Дня Європи

У п’ятницю, 17 травня, у рамках святкування Дня Європи у Миколаєві на головній вулиці міста Соборній відбулася традиційна європейська хода «Карнавал традицій» за участю молодіжних команд-учасниць «Євро-FEST- 2019». В урочистому заході взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, представники міської, обласної влади та почесні гості.

Детальніше>>>

 

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України

15 травня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Детальніше>>>

В Центральному районі Миколаєва вшанували пам'ять жерт політичних репресій покладанням квітів

У п’ятницю, 17 травня, в Центральному районі Миколаєва до Дня пам`яті жертв політичних репресій відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до пам’ятника видатного українського політика, публіциста та літературного критика В’ячеслава Чорновола.

Вшанувати пам’ять жертв політичних репресій прийшли представники міської та обласної влади, представники громадськості та небайдужі жителі міста. Адміністрація Центрального району долучилася до покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих.

В Центральному районі 95-й день народження відзначає заслужений художник України - Олександр Данилович Покосенко

16 травня відзначив 95-й день народження член Національної спілки художників України, заслужений художник України – миколаївець Олександр Данилович Покосенко. У цей світлий та радісний день привітати іменинника завітали заступник голови адміністрації Центрального району Лілія Чайка та голова ради ветеранів Центрального району Микола Фесюн.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: ТОП-7 принципів виховання дисципліни у дитини

Сучасна сім'я все більше стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечувати її достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району акцентують увагу батьків на тому, що дисципліна - це не покарання. Діти повинні виховуватися у атмосфері спокою, гармонії та абсолютної любові зі сторони мудрих батьків.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району продовжує профілактичні бесіди зі школярами щодо небезпеки булінгу, насилля, злочинів та поведінки в Інтернеті

У середу, 15 травня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено інформаційні та роз’яснювальні бесіди з учнями 8-х класів в загальноосвітній санаторній школі-інтернат №4 щодо попередження та запобігання булінгу, різних форм та видів насилля, вчинення злочинів пов’язаних з фізичною розправою із застосуванням психологічного тиску.

Детальніше>>>

Колектив адміністрації Центрального району долучився до відзначення свята - День вишиванки

День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вишиванка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь.

У третій четвер травня в Україні відзначають досить молоде свято — День вишиванки, метою якого - є збереження українських національних цінностей та їхня популяризація.

 

В адміністрації Центрального району відбулась нарада «Чистий четвер»: обговорювали готовність санітарного стану району до святкування Дня Європи

В четвер, 16 травня, перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов спільно із начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом провів нараду «Чистий четвер» з нагальних питань у сфері житлово - комунального господарства та благоустрою Центрального району.

Детальніше>>>

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 16 травня, відбувся особистий прийом громадян у голови адміністрації Центрального району Олександра Берези. З метою вирішення проблем, які стосуються благоустрою прилеглих до будинків територій, ремонту тротуару, асфальтування внутрішньоквартального проїзду та озеленення дворів на прийом звернулося 5 жителів міста.

Представниця жителів будинку на вулиці Садова, 15 звернулася до Олександра Берези для роз’яснення питання щодо здійснення санітарної обрізки дерев, які знаходяться на території їх двору. Жінка відзначила, що акт на здійснення обрізки дерева – в наявності.

Детальніше>>>

В Центральному районі здійснюють прибирання вулиці Соборної

У четвер, 16 травня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання та прибирання урн від сміття вздовж вулиці Соборної.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 15.05.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 58 справ за  ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 180, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 18 343 грн.

 

В Центральному районі здійснили рейд-перевірку щодо дотримання Правил благоустрою жителями мікрорайону Матвіївка

У середу, 15 травня, працівниками адміністрації Центрального району проведено рейд щодо дотримання Правил благоустрою санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, по вулицям: Курчатова, Лісова, Хвойна в мікрорайоні Матвіївка.

За результатами рейду було складено 4 протоколи про порушення ст. 152 КУпАП: п.12.2.8 – відсутність у суб’єктів благоустрою договору на вивіз ТПВ зі спеціалізованими організаціями, п. 12.2.37 - відсутність та незадовільне утримання покажчиків будинків. Порушників запрошено на засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній: складено 6 адмінпротоколів

У вівторок, 14 травня, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі батькам нагадують про небезпеку дитячого травматизму у період літніх канікул

Дитячий травматизм здається неминучим злом, особливо в літній період – на канікулах важко контролювати дитину і захищати її від небезпек. Насправді, більшості травм і небезпечних ситуацій можна уникнути. І профілактика дитячого травматизмуприродно, лягає на плечі батьків і учителів.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі в ЗОШ №3 проведено профілактичну бесіду із учнями 8-х класів щодо гострих проблем, які виникають у шкільному середовищі

Важливим напрямом у роботі служби у справах дітей адміністрації центрального району було і залишається – спілкування із дітьми з метою профілактики або ж безпосередньо для надання допомоги та підтримки у разі виникнення конфліктів чи проблемних ситуацій. Спеціалісти служби у справах дітей продовжують здійснювати профілактичні рейди до шкіл Центрального району переслідуючи ціль – попередити або ж виявити проблеми у дитячому середовищі аби вчасно відреагувати та прийняти необхідні міри з метою уникнення травматизму дитячого благополуччя.

Детальніше>>>

Розбили ртутний термометр?! Що робити?

Головний атрибут сезону застуд — термометр. В аптеках давно можна знайти електронні, інфрачервоні та й просто безртутні варіанти, але в багатьох сім’ях досі користуються приладами зі ртуттю.

Детальніше>>>

 

До уваги мешканців Центрального району! Пам'ятайте про правила поведінки на воді в літній період

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Детальніше>>>

В Центральному районі продовжують проводити профілактичні бесіди зі школярами на теми булінгу, безпеки в Інтернеті, відповідальності за правопорушення

У понеділок, 13 травня, спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району продовжили проводити інформаційну та роз'яснювальну роботу зі школярами щодо проблеми булінгу у шкільному середовищі, власної безпеки в Інтернеті, наслідків від розповсюдження інтимних селфі та відповідальність за вчинення злочинів. Цього разу профілактична бесіда була організована та проведена для учнів 8-х класів Миколаївського класичного ліцею.

Детальніше>>>

До уваги жителів Центрального району! З 15 травня стартує щорічний еко-проект “Миколаїв квітучий 2019” за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району при підтримці народного депутата України Олександра Жолобецького в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2019” оголошує проведення конкурсів: “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Квіти біля школи”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти на підприємстві”.

Детальніше>>>

В Центральному районі Дитяча школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка відзначає 50-річний ювілей

У понеділок, 13 травня, запальним концертом відсвяткувала 50-річний ювілей Дитячої школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка в Центральному районі. Поздоровити директора Дитячої школи мистецтв №1мікрорайону Тернівка Ірину Зайченко та викладацький склад завітали народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник управління культури та охорони культурної спадщини ММР Юрій Любаров, начальник управління культури, національностей та релігії МОДА Михайло Димитров, депутати міської і обласної ради, небайдужі до творчості гості та батьки юних артистів.

Детальніше>>>

В Центральному районі батьків, чиї діти йдуть до першого класу інформують: Підтвердити місце проживання дитини для зарахування в перший клас можна офіційним документом з необхідною інформацією

Відповідно до вимог нового Закону "Про освіту" було змінено порядок зарахування дітей у перші класи. Тепер кожна дитина може піти в школу, найближчу до її місця проживання, закріплену за цією територією (без тестів, співбесід чи інших випробувань). Для першочергового зарахування треба тільки підтвердити місце проживання одним з документів. Їх перелік закріплено в постанові Кабінету Міністрів Українивід 13.09.2017 № 684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів".

Детальніше>>>

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 4 адмінпротоколи, надано 3 попередження

У суботу, 11 травня 2019 року, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 6-й Слобідській.

Детальніше>>>

 

Родина Голдун із Центрального району Миколаєва, здобула першість в обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У суботу, 11 травня, переможці районного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в Центральному районі родина Голдун, ЗОШ №3, здобула перемогу в обласному фестивалі, який проводив та організовував Миколаївський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше>>>

 

До уваги жителів міста! Рекомендовані дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Другої світової війни, а також сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі День Матері та Міжнародний день сім’ї відзначили запальним концертом та подарунками

Сьогодні, 11 травня, в міському палаці творчості учнів відбувся урочистий концерт з нагоди святкування Дня Матері та міжнародного дня сім’ї. Святковий захід організували учні Першої української гімназії ім. М. Аркаса за підтримки адміністрації Центрального району. Зі словами привітання до Матерів звернулися голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, народний депутат Тарас Кремінь та директор Першої української гімназії ім. М. Аркаса Сергій Бережний.

Детальніше>>>

Рекомедації батькам щодо подолання конфліктних ситуацій та їх недопущення по відношенню до дітей

Конфлікти є невід'ємною складовою людського життя, вони відіграють значну роль як у розвитку окремої особистості, так і у розвитку суспільства. Прояви конфліктності дуже характерні для молодшого шкільного віку, однак вони носять ситуативний характер і поступово можуть минати. Проте за несприятливих умов, відсутності своєчасної допомоги можуть стати стійкими особистісними утвореннями. Тому вчитель, класний керівник повинен допомогти школярам подолати труднощі спілкування з однолітками та дорослими задля сприятливого клімату у їх середовищі.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміінстрації Центрального району нагадує про важливу роль батька в сім'ї та вихованні дитини

Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні. Однак новоспеченому батькові буває непросто зрозуміти, яка його роль у сім'ї. На відміну від жінки, у чоловіка не прокидається материнський інстинкт, який би підказав, як себе вести.

Детальніше>>>

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

Підприємцям Центрального району нагадують про своєчасне прибирання прилеглої території та дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва

Адміністрація Центрального району нагадує жителям та приватним підприємцям про необхідність дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєва.

Детальніше>>>

 

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

У Миколаєві відбувся традиційний прийом міського голови для ветеранів Другої світової війни з нагоди святкування Дня Перемоги

У четвер, 9 травня, в день відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацистськими загарбниками, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся традиційний щорічний прийом міського голови ветеранів війни, учасників бойових дій та громадських ветеранських організацій.

Детальніше>>>

В Центральному районі в сквері Пам’яті жителі Матвіївки віддали шану загиблим Героям у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району у сквері Пам’яті віддали шану тим, хто загинув у Другій світовій війні обороняючи Батьківщину від ворога.

Детальніше>>>

 

Колектив адміністрації Центрального району вшанував пам'ять загиблих Героїв у Другій світовій війні

У четвер, 9 травня, у Миколаєві на честь святкування Дня Перемоги представники міської та обласної влади, представники громадськості, небайдужі жителі міста та ветерани війни, покладання квітів та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв у Другій світовій війні біля меморіального комплексу на честь 68-ми десантників загону К.Ф. Ольшанського.

Віддати шану тим, хто на вівтар свободи та незалежності нашої землі поклав власне життя, прийшов колектив адміністрації Центрального району.

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези з Днем Перемоги

Перемога як символ характеру, як вміння усього народу стати на захист своєї Батьківщини та дати рішучу відсіч лютому ворогові, який прийшов загарбати нашу рідну землю!

День перемоги над нацистськими загарбниками – особливий, наповнений сльозами та болем. Нехтуючи смертю, наші захисники ціною власного життя виборювали перемогу в жорстоких боях для безхмарного майбутнього нащадків!

Великий день Перемоги - залишив відбиток на століття. Людські серця та душі, які були учасниками або свідками страшних воєнних подій, жорстокості та знущань, усе життя пам’ятають біль втрати і відчуття страху за життя близьких.

Від душі бажаю всім серцем пишатися Героями Батьківщини і ніколи не забувати про теплі слова подяки ветеранам. Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто загинув виконуючи громадянський обов’язок.

З повагою,

Олександр БЕРЕЗА

В Центральному районі жителі Тернівки та учні ЗОШ №16 вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

У середу, 8 травня, в Центральному районі у мікрорайоні Тернівка в ЗОШ №16 відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Перемоги. Спільно із небайдужими жителями, усі присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам`ять тих, хто загинув обороняючи власну землю.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі продовжують інформувати та роз'яснювати школярам проблеми булінгу у шкільному середовищі, власної безпеки в Інтернеті, наслідків від розповсюдження інтимних селфі та відповідальність за вчинення злочинів

У середу, 8 травня, спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району продовжили проводити інформаційну та роз'яснювальну роботу зі школярами щодо проблеми булінгу у шкільному середовищі, власної безпеки в Інтернеті, наслідків від розповсюдження інтимних селфі та відповідальність за вчинення злочинів. Цього разу профілактична бесіда була організована та проведена для учнів 8 та 9-х класів ЗОШ №12.

Детальніше>>>

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району готуються до святкування Дня Перемоги: учні ЗОШ №24 прибрали меморіал Пам'яті у парку Слави

Сьогодні, 8 травня, напередодні відзначення свята Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками ТОВ "Центральний-1" здійснено покос зеленої зони та висадження квітів у клумби на території Парка Слави у мікрорайоні Матвіївка.

До підготовки проведення заходу приєднались учні ЗОШ № 24 , які за власної ініціативою здійснили прибирання меморіалу Пам'яті у Парку Слави.

До уваги мешканців Центрального району! Пам'ятайте про правила поведінки на воді в літній період

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Детальніше>>>

День пам’яті та примирення. У мікрорайоні Варварівка Центрального району вшанували пам’ять загиблих у страшній війні

Сьогодні, 8 травня, в сквері Солдата у мікрорайоні Варварівка Центрального району відбувся урочистий захід до Дня пам’яті та примирення присвячений вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни та загиблих на сході України. Вшанувати пам’ять загиблих у страшній війні прийшли голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, голова ради ветеранів мкр. Варварівка Олег Мудрий, настоятель храму святого благовірного князя Михайла Тверського у Варварівці – протоієрей Віктор Сулима, учні ЗОШ №60 та ЗОШ №61, небайдужі жителі мікрорайону та ветерани війни.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: Як розпізнати неусвідомлену шкоду батьків

Більшість батьків дійсно роблять усе можливе, щоб виховати своїх дітей щасливими та здоровими, але навіть найкращі батьки можуть неусвідомлено й ненавмисно робити помилки, наслідки яких можуть вкрай негативно позначитись на дитині.

Детальніше>>>

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: У класі моєї дитини з'явиться учень з особливими освітніми потребами. Як підготуватись

Спеціалісти Служби у справах дітей адміністрації Центрального району працюють із дітьми, які потребують їхньої допомоги та захисту. Усім відомо, що діти шкільного віку все більше потерпають від булінгу зі сторони однолітків в начальних закладах. Іноді булінг з'являється не від агресії, а від нерозуміння та несвідомого сприйняття.

Детальніше>>>

До уваги жителів Центрального району! Обережно, кліщі

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Розказуємо, як захиститись від укусів кліщів під час прогулянки у парку чи пікніку у лісі і що робити, якщо виявили кліща на шкірі.

Детальніше>>>

 

В мікрорайоні Тернівка Центрального району здійснили прибирання території кладовища до поминального дня

У понеділок, 6 травня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району в підготовці до поминального дня комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» спільно з підприємством МУМА «Укрхімтрансамміак» та ТОВ «Золотий колос», а також завдяки зусиллям небайдужих мешканців мікрорайону здійснили вивезення сміття з місцевого кладовища, а також прибирання його прилеглої території. На вихідних, 4 та 5 травня, проводилися роботи з покосу трави та її вивезення на території кладовища та каплички.

Детальніше>>>

В Центральному районі з учнями ЗОШ №60 та №61 провели профілактичні бесіди: говорили про булінг, безпеку в Інтернеті та їх наслідки

У понеділок, 6 травня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено профілактичні бесіди з учнями 7-8 класів ЗОШ №60 та ЗОШ №61 щодо недопущення булінгу в шкільному середовищі, його види та прояви. Спеціалісти служби приділили увагу й проблемі фізичного насилля серед дітей шкільного віку, наслідки якого можуть бути непередбачуваними. Обговорено питання безпечної поведінки підлітків в Інтернеті, особливо поширена проблема сьогодні серед підлітків – інтимні селфі в Інтернеті.

Детальніше>>>

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 5 адмінпротоколів

У п'ятницю, 3 травня 2019 року, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Детальніше>>>

 

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Наваринська вулиця – одна з найстаріших і найкоротших поперечних вулиць в Городовій частині старого Миколаєва. Вона починається від вулиці Адміральської, воріт будинку Головного командира, а після вулиці Адмірала Макарова, звертаючи від «п'яти кутів», виходить до Пушкінського кільця, де зливається з Пушкінською вулицею. Для першої поперечної вулиці, поліцмейстер П.І.Федоров запропонував назву – Фонтальна вулиця. Назва пов’язана з Фонтаном (джерелом), вода якого подавалась у будинок Головного командира з боку цієї вулиці. Назва не була затверджена генерал-губернатором Миколаєва адміралом О. С. Грейгом.

Детальніше>>>

В Центральному районі у Матвіївці готуються до поминальних днів

У п’ятницю, 3 травня, в мікрорайоні Матвіївка Центрального району комунальним підприємством «Миколаївська ритуальна служба» виконані роботи по вивезенню сміття зі старого кладовища після прибирання. Всього утилізовано близько 30 м. куб сміття.

Роботи в даному напрямку тривають.

 

Хочу зібрати домашню аптечку. Які ліки повинні в ній бути

Базовий набір медикаментів та знання про те, як їх застосувати, можуть полегшити життя та навіть врятувати його. Тому важливо тримати вдома аптечку. Але що в ній повинно бути та як правильно її скласти?!

Детальніше>>>

 

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Флотський бульвар в Центральному районі Миколаєва – це пішохідна вулиця на березі річки Інгул. У різні часи він називався Морським та Інгульським, а серед жителів міста був відомий просто як «Бульвар».

Тут стоїть пам’ятний знак на честь заснування Миколаєва (старовинна гармата), пам’ятник Фалєєву, який керував будівництвом міста, та адміралу Макарову, видатному полководцю та вченому.

Якір та вуличні ліхтарі в морському стилі доповнюють морську атмосферу та композицію. Місце, де в давнину було велике міське звалище, сьогодні стало одним із улюблених серед жителів Миколаєва.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району - На замітку батькам: Як виховати обдаровану дитину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району зазначає, що сучасна сім'я все більше стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечувати її достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку.

Детальніше>>>

Розбили ртутний термометр. Що робити

Головний атрибут сезону застуд — термометр. В аптеках давно можна знайти електронні, інфрачервоні та й просто безртутні варіанти, але в багатьох сім’ях досі користуються приладами зі ртуттю.

Детальніше>>>

 

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує, що з минулого року в Україні посилено відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків

З 28 серпня 2018 року набула чинності нова редакція статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою значно посилено відповідальність батьків або осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Детальніше>>>

 

Булінг у школі: чому діти цькують дітей і що з цим робити

Булінг (від англ. to bull — переслідувати) — це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Навіть, якщо ваша дитина добре спілкується з однолітками у садочку — це зовсім не означає, що вона не стане жертвою булінгу в школі. За статистикою, 80% українських дітей піддаються цькуванням, навіть не усвідомлюючи цього.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про їх відповідальність за розвиток дитини

Держава гарантує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; надання державних стипендій та пільг учням і студентам цих закладів у порядку, встановленому законодавством України. Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендує батькам ознайомитися: ТОП-9 причин обмежити доступ дитини до гаджетів

Сучасні технології зробили життя людства набагато простішим. Тепер можна спілкуватися, не виходячи з дому, ділитися враженнями та фотографіями, отримувати освіту онлайн. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендують батькам ознайомитися із ТОП-9 причин для обмеження доступу дитини до гаджетів, аби у подальшому житті уникнути тієї кількості проблем та напружених взаємовідносин між попоколіннями.

Детальніше>>>

Бездоглядність та безконтрольність зі сторони дорослих: у службі у справах дітей адміністрації Центрального району назвали основні причини протиправної поведінки неповнолітніх

Сім’я займає центральне місце у формуванні особи неповнолітнього. Сім’я – це перший колектив. Вона надає дитині уявлення про життєві цінності, про те, що потрібно знати і як себе поводити. Згідно зі ст. 51 Конституції України кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття.

Детальніше>>>

Сторінка 6 5 4 3 2 1