Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

30.03.2019

Адміністрація Центрального району долучилася до молебну за Україну і Миколаївщину

Сьогодні, 30 березня, біля собору Касперівської ікони Божої Матері відбувся молебен за Україну і Миколаївщину до якого долучилися представники міської та обласної влади, а також голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, його заступники та працівники адміністрації!

 

 

30.03.2019

В Центральному районі з метою виконання ЗУ "Про вибори Президента" проведено об'їзд щодо виявлення агітаційних матеріалів

У суботу, 30 березня, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради на підставі рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27 вересня 2017 року № 825 «Про внесення доповнення до рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27 квітня 2012 року № 464 «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві» та з метою виконанняя та дотримання Закону України "Про вибори Президента України" здійснено об'їзд території на виявлення агітаційних матеріалів.

Детальніше>>>

29.03.2019

В Центральному районі невідомі знову пошкодили арт-об'єкт «Лавка з парасольколькою»

У п'ятницю, 29 березня, невідомі знову пошкодили встановлений арт-об'єкт «Лавка з парасольколькою», розташований на перетині проспекту Центрального та вулиці Інженерна.

На доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези арт-об'єкт відремонтували оперативно - того ж дня, аби уникнути незручностей!

 

29.03.2019

До уваги жителів Центрального району! Чому не можна спалювати листя, суху траву та очерет

Спалювання листя і сухої трави негативно впливає як на стан природи, так і на здоров’я людей. Окрім того, в Україні воно незаконне. Навесні, коли сходить сніг, а також пізньої осені, люди масово спалюють суху траву. Ті, хто заявляє, що спалювання минулорічної трави необхідне, помиляються самі та вводять в оману інших.

Детальніше>>

 

29.03.2019

В Центральному районі у мікрорайоні Варварівка здійснюють обрізку аварійних дерев для уникнення травматизму в ході виборчого процесу

Сьогодні, 29 березня, на доручення адміністрації Центрального району в мікрорайоні Варварівка на вулиці Веселинівська, 23, неподалік від виборчої дільниці №874 (Центр дозвілля «Промінь») здійснюється обрізка аварійних дерев для недопущення та уникнення травматизму під час проходження виборчого процесу.

Враховуючи скарги членів комісії виборчої дільниці, в межах своєї компетенції, адміністрація Центрального району вживає необхідні заходи для забезпечення виборчого процесу в максимально належних умовах.

29.03.2019

В Центральному районі за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького здійснили озелененння території біля ДНЗ №128 "Сонечко": висадили 8 саджанців лип

У п’ятницю, 29 березня, в Центральному районі за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького відбулося озеленення території біля ДНЗ №128 «Сонечко» на вулиці Московська, 35. Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, народний депутат України Олександр Жолобецький та завідувач ДНЗ №128 Наталя Бондар спільно здійснили висадження 8 саджанців лип на місці старих дерев, які у зв’язку з аварійністю були ліквідовані.

Детальніше>>>

29.03.2019

В адміністрації Центрального району відбулася спільна нарада Олександра Берези та начальника Центрального відділу поліції Андрія Лещенка щодо співпраці та результатів роботи поліції в 2018 році

В адміністрації Центрального району відбулася нарада голови адміністрації Центрального району Олександра Берези спільно з начальником Центрального відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області Андрієм Лещенком щодо результатів роботи поліції в 2018 році.

Детальніше>>>

28.03.2019

В Центральному районі жителі Тернівки вшанували пам`ять Героїв, які визволяли мікрорайон від німецьких загарбників

У середу, 27 березня, у мікрорайоні Тернівка Центрального району на честь 75-ї річниці визволення Миколаївщини від німецько-фашистських загарбників, мешканці мікрорайону вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам`ятника загиблих Воїнів.

Небайдужі жителі мікрорайону здійснили урочисте покладання квітів та хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули в ході операції визволення Тернівки у 1944 році.

28.03.2019

Відзначення 75-річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників: у мікрорайоні Матвіївка Центрального району здійснили покладання квітів до пам’ятних монументів у сквері «Алея слави»

Сьогодні, 28 березня, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних монументів у сквері «Алея слави» з нагоди відзначення 75-річниці визволення міста Миколаєва та області від фашистських загарбників.

Детальніше>>>

28.03.2019

УВАГА! Уточнені списки виборців вже передані дільничним виборчим комісіям: Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району

Сьогодні, 28 березня, відділом ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району здійснено передачу дільничним виборчим комісіям уточнених списків виборців для участі у виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Детальніше>>>

28.03.2019

У Миколаєві хвилиною мовчання та покладанням квітів відзначили 75-річницю визволення міста та області від німецьких окупантів

У четвер, 28 березня, представники міської та обласної влади та усі небайдужі миколаївці відзначили 75-річницю визволення міста Миколаєва та області від фашистських загарбників хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів до меморіального комплексу на честь Героїв-десантників загону К.Ф. Ольшанського та Вічного вогню.

До вшанування пам’яті загиблих Героїв долучилися голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, його заступники та працівники адміністрації.

27.03.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 27.03.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 180, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 6 834 грн.

 

27.03.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: ТОП-30 порад батькам школярів молодших класів

Іноді здається, що підтримати дитину можна тільки словами «молодець, добре!» Насправді таких слів куди більше. Саме вони допомагають дитині відчути, що ви її любите, розумієте і приймаєте. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про те, що діти прагнуть бути почутими, їм потрібно відчувати любов, підтримку та розуміння щохвилини!

Детальніше>>>

 

27.03.2019

В Центральному районі виконано роботу щодо прибирання та миття зупинок громадського транспорту. Зупинкові комплекси помили та очистили від сміття.

З метою підтримання належного санітарного стану зупинок громадського транспорту адміністрація Центрального району закликає жителів міста з повагою відноситися до виконаної роботи.

 

 

27.03.2019

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району проведено поточний ремонт зовнішнього освітлення

У вівторок, 26 березня, в мікрорайоні Матвіївка КП «Гозпрозрахунковою дільницею механізації будівництва (ХУМС)» за участю адміністрації Центрального району проведено поточний ремонт зовнішнього освітлення по вулицям: Лісова Авіаційна, Дунаєвського, Матвіївська, Тимірязєва.

Слід зазначити, що за останні 5 років адміністрацією Центрального району в мікрорайоні Матвіївка були проведені роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення по вулицям: Онезького, Бузького козацтва, Прирічкова, Конєва, Тимірязєва, пров. Олімпійський та виконані роботи по заміні старих приладів нічного освітлення на нові енергозберігаючі лампи на вулицях 1-ша Піщана, Верхня.

27.03.2019

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

26.03.2019

В Центральному районі здійснюється прибирання прибордюрної частини доріг від бруду по вулиці 3-тя Воєнна

У вівторок, 26 березня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання прибордюрної частини доріг від бруду по вулиці 3-тя Воєнна в мікрорайоні Ракетне урочище.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

26.03.2019

В Центральному районі жителі Матвіївки провели весняну толоку

На вихідних, 23 та 24 березня, за ініціативою працівників сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району та місцевих жителів відбулася весняна толока. Активні та небайдужі жителі усі разом здійснили прибирання від побутового сміття в балці поблизу вулиці 1-ша Піщана-Лісова.

Детальніше>>>

 

26.03.2019

В Центральному районі у зв`язку з проведенням урочистих заходів буде перекрито рух транспорту вулицею Адміральською

У зв`язку з проведенням урочистих заходів з нагоди 75 річниці визволення міста Миколаєва від нацистських окупантів, 28 березня з 7 до 10 години ранку буде перекрито рух транспорту вулицею Адміральською, від вул. Московської до вул. Лягіна. Просимо городян врахувати дану інформацію при пересуванні містом.

Нагадуємо, що 28 березня о 8:30 на вул. Адміральській відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до меморіального комплексу на честь 68-ми героїв-десантників загону К. Ольшанського.

26.03.2019

В Центральному районі безробітні очистили від випадкового сміття вулицю 2-га Екіпажна

У понеділок, 25 березня, на замовлення адміністрації Центрального району безробітніми працівниками направленими Миколаївським міським Центром зайнятості здійснені роботи по очистці від випадкового сміття вулиці 2-ї Екіпажної .

Адміністрація Центрального району, в черговий раз, звертається до мешканців міста з проханням ставиться з повагою до праці робітників житлово-комунальних підприємств.

Робота в даному напрямі триває.

25.03.2019

До уваги жителів Центрального району! Рекомендації дій населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій здійснюється за допомогою сигналу «УВАГА ВСІМ!», який розповсюджується за допомогою включення електросирен, дублювання протяжними гудками інших звукових пристроїв суб’єктів господарювання та транспортних засобів. За цим сигналом населення повинно увімкнути радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення.

Детальніше>>>

25.03.2019

З метою профілактики злочинності в Центральному районі підоблікові відбувають громадські роботи

Громадські роботи, як альтернатива ув’язненню, були введені в Англії та Уельсі у 1975 році, а пізніше – ще в цілому ряді країн Європи після того, як були вивчені переваги цього покарання над іншими видами покарань. Мета громадських робіт – профілактика злочинності і сприяння ресоціалізації правопорушника через примусову безоплатну працю. Вважається, що така діяльність сприяє вдосконаленню самодисципліни, покращенню мотивації поведінки засудженого.

Детальніше>>>

25.03.2019

Жителів Центрального району інформують про наявність путівок до дитячих таборів для дітей пільгових категорій

Відділ з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району інформує про наявність путівок до дитячих таборів «Молода гвардія» (Одеса), «Артек» (Київ, Пуща водиця) дітям пільгових категорій.

Детальніше>>>

25.03.2019

Трудові будні працівників адміністрації Центрального району

Робота працівників служби у справах дітей адміністрації Центрального району іноді відбувається у досить непростих та емоційно напружених умовах. Важко виокремити основні причини, але загалом це залежить від адекватного сприйняття батьків дітей тих проблем, які і стали причиною того, що працівники служби вимушені здійснювати систематичний контроль за побутом у якому мешкають неповнолітні.

Детальніше>>>

 

25.03.2019

До уваги осіб з інвалідністю та осіб, які нездатні пересуватися самостійно: Порядок організації голосування виборців за місцем перебування

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.

Детальніше>>>

23.03.2019

Вже 95 років палац творчості є авторитетним післяшкільним закладом для дітей: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав колектив Миколаївського міського палацу творчості учнів з ювілеєм

Сьогодні, 23 березня, 95-й річницю від дня заснування відзначає Миколаївський міський палац творчості учнів. З нагоди ювілею у Палаці творчості організували виставку дитячих робіт та урочистий концерт з танцювальними та вокальними творчими номерами.

Детальніше>>>

22.03.2019

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 6 Слобідській: складено 4 адмінпротоколи

21 березня 2019 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 6 Слобідській.

Детальніше>>>

22.03.2019

В Центральному районі роведено планування дорожнього полотна вулиць мікрорайону Варварівка

У четвер, 21 березня, адміністрацією Центрального району сумісно з підрядною організацією «КАРС-КЛІНІНГ» в мкр. Варварівка, було проведено планування дорожнього полотна по вул. Кутузова, пров. Врожайний, пров. Партизанський, пров. Клубний, вул. Клубна від пров. Клубного до вул. Північної, пров. Березанський, вул. Полярна, частково вул. Гастелло, від вул. Бузької, вул. Суворова, вул. Якова Бутовича.

Роботи в даному напрямі тривать.

22.03.2019

В Центральному в мікрорайоні Варварівка районі здійснено вивезення опалого листя, гілок та несанкціонованих звалищ

У п'ятницю, 22 березня, адміністрацією Центрального району сумісно з підрядною організацією «КАРС-КЛІНІНГ» в мікрорайоні Варварівка було проведено вивезення опалого листя, гілок та несанкціонованих звалищ по вул. Веселинівській № 24,25,30,34, частково вул. Одеське шосе, вул. частково вул. Поштова напроти будинку № 30, вул. Рекордна 69 (Професійний ліцей), вул. Черноморська 1 (школа № 60), вул. Врожайна ріг вул. Чорноморської, Одеське шосе 86, 86-б, біля церкви на в’їзді у м. Миколаїв, ріг вул. Чорноморської та Очаківської, вул. Одеське шосе 96 (покинута колишня котельня) на прилеглій території яка належить ( ЖЕК ТОВ «ЛІС-Центр-С»).

Детальніше>>>

22.03.2019

В Центральному районі за 2018 рік отримано 14 повідомлень про вчинення насилля між однолітками та насилля в сім'ях - підтверджено 8 фактів

Тема насилля у будь-яких його проявах у сучасному світі вкрай актуальна та важлива. В умова розвитку швидкими темпами проблеми знущань та цькування у шкільному середовищі з'явилося відносно нове поняття - булінг. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району систематично розглядає випадки насилля над дітьми у різних проявах, як фізичних так і психологічних.

Детальніше>>>

22.03.2019

Жителі ОСББ «Севастопольська 14» висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та працівникам адміністрації за добросовісне виконання своїх обов’язків

Голова правління ОСББ «Севастопольська 14» та його жителі висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та начальнику відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтину Білику за ініціативність та добросовісне виконання своїх обов’язків в напрямку вирішення суспільних питань чистоти й порядку на території будинків.

Детальніше>>>

21.03.2019

Проблеми насильства в шкільному середовищі: в Центральному районі проведено засідання круглого столу з диреторами шкіл з метою попередження та запобігання випадків булінгу серед учнів та вчителів

Сьогодні, 21 березня, адміністрацією Центрального району спільно з Управлінням освіти ММР в ЗОШ №64 проведено засідання круглого столу на тему «Проблеми насильства в шкільному середовищі» з метою попередження та запобігання випадків булінгу серед учнів та вчителів.

Детальніше>>>

21.03.2019

В Центральному районі по вулиці 2-га Екіпажна проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 5 адмінпротоколів

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування «Сокіл» та ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вулиці 2-га Екіпажна, зупинка громадського транспорту «Міська лікарня №1».

Детальніше>>>

21.03.2019

Ремонт тротуарів, дитячих майданчиків, корчування пнів та обрізка дерев: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 21 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів прийом громадян розглянувши турбуючі їх питання. До Олександра Берези звернулися 11 жителів Центрального району за допомогою у вирішенні їх проблем.

Детальніше>>>

21.03.2019

В Центральному районі із учнями в ЗОШ №15 провели інофрмаційну та роз'яснювальну роботу щодо булінгу, шкільних конфліктів, інтимних селфі та розповсюдження відео зі сценами насилля

Заступник начальника служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська продовжує проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу з дітьми шкільного віку на актуальні теми: насилля та його види, відповідальність за жорстоке поводження із дітьми, за нанесення тяжких фізичних ушкоджень, використання засобів зв’язку з метою посягання на честь та гідність громадян, інтимні селфі в Інтернеті та їх розповсюдження, безпека дітей в Інтернеті. Цього разу інофрмаційно-роз’яснювальну роботу проводили з учнями ЗОШ №15.

Детальніше>>>

21.03.2019

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України: складено 5 адмінпротоколів

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування «Сокіл» та ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Детальніше>>>

20.03.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 20.03.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 26 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 080 грн.

 

 

20.03.2019

В Центральному районі по вулицях Лягіна та Декабристів здійснють підмітання тротуарів та вигрібання зеленої зони

19 та 20 березня на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання тротуарів та вигрібання зеленої зони на вулицях Лягіна та Декабристів.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

20.03.2019

До уваги жителів Центрального району! Як протидіяти домашньому насильству?

За статистикою, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть в результаті домашнього насильства.

Як виявити домашнє насильство. Насильство може бути наступним (що вважається домашнім насильством?)?

Детальніше>>>

 

20.03.2019

В Центральному районі здійснюють корчування пнів на проспекті Центральний: роботи продовжуються

У середу, 20 березня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками комунального підприємства "ЕЛУ автодоріг" здійснюється корчування пнів на проспекті Центрального.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

20.03.2019

Жителька Центрального району учениця Дитячої школи мистецтв №1 Кіра Земцова стала лауреатом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Лиманські зорі»

У березні у Миколаєві відбувся VI Всеукраїнський відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв “Лиманські зорі” в якому взяла участь і вихованка Дитячої школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка Центрального району Кіра Земцова та здобула перемогу - отримала диплом лауреата ІІ ступеня!

Детальніше>>>

 

20.03.2019

Бездоглядність та безконтрольність зі сторони дорослих: у службі у справах дітей адміністрації Центрального району назвали основні причини протиправної поведінки неповнолітніх

Сім’я займає центральне місце у формуванні особи неповнолітнього. Сім’я – це перший колектив. Вона надає дитині уявлення про життєві цінності, про те, що потрібно знати і як себе поводити. Згідно зі ст. 51 Конституції України кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття.

Детальніше>>>

19.03.2019

В Центральному районі дівчина нанесла тілесні ушкодження подрузі аби не віддавати борг 5 000 гривень: поліція розбирається звідки у неповнолітньої така сума

В Центральному районі Миколаєва між двома неповнолітніми подругами виник конфлікт через борг 5 000 гривень, який закінчився фізичними ушкодженнями. Між двома подругами, неповнолітніми ученицями школи, виник конфлікт через фінансовий борг, який не повернуладівчина. За словами позичальниці, її побив батько та вигнав із дому, тому їй потрібні були кошти на проживання. За їх із подругою домовленістю вже через місяць вона мала повернути борг.

Детальніше>>>

19.03.2019

В Центральному районі здійснено планування дорожнього полотна в Тернівці

У понеділок, 18 березня, в мікрорайоні Тернівка адміністрацією Центрального району проведено планування дорожнього полотна після розриття на вулицях: Новоросійська, Варненська, Вознесенська, Бєлінського, Річкова, Успенська, пров. Воєнний, пров. Мирний. А також на вулицях, які не мають асфальтного покриття: частина вулиць Староболгарська, Алеко Константінова, Плевненська.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

19.03.2019

Нехай служить довгі роки на благо жителів Ракетного урочища, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза на урочистому відкритті амбулаторії

У вівторок, 19 березня, в Центральному районі в мікрорайоні Ракетне урочище відбулося урочисте відкриття після реконструкції сімейної амбулаторії №1 КНП ММР "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 на вулиці Привільна, 41/1 - 41/3.

Детальніше>>>

19.03.2019

В Центральному районі здійснюють прибирання прибордюрної частини доріг та зеленої зони по вулиці Привільна в Ракетному урочищі

У понеділок, 18 березня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання від бруду прибордюрної частини дороги та зеленої зони вздовж вулиці Привільна в мікрорайоні Ракетне урочище.

Роботи в даному напрямі тривають.

19.03.2019

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району здійснено профілювання доріг

На минулому тижні в мікрорайоні Матвіївка адміністрацією Центрального району із залученням техніки підрядної організації було проведено профілювання грунтових доріг по вулицям Авіаційна, Колгоспна, Перекопська, Козака Матвіїя, Калинова, Курчатова, об’їзна дорога повздовж вулиць Лісова, Хвойна, М. Чуйкова, Матвіївська в напрямок вулиці Дунаєвського. По провулку Перспективний очищено зливосток.

Роботи в даному напрямку тривають.

18.03.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендує батькам ознайомитися: ТОП-9 причин обмежити доступ дитини до гаджетів

Сучасні технології зробили життя людства набагато простішим. Тепер можна спілкуватися, не виходячи з дому, ділитися враженнями та фотографіями, отримувати освіту онлайн. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендують батькам ознайомитися із ТОП-9 причин для обмеження доступу дитини до гаджетів, аби у подальшому житті уникнути тієї кількості проблем та напружених взаємовідносин між попоколіннями.

Детальніше>>>

18.03.2019

До уваги осіб з інвалідністю та осіб, які нездатні пересуватися самостійно: Порядок організації голосування виборців за місцем перебування

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.

Детальніше>>>

18.03.2019

Жителям Центрального району нагадують про попередження загорання очерету та дії при його ліквідації

Щорічно внаслідок займання очерету на фоні сильного вітру виникають масові пожежі в плавнях, які призводять до загибелі тварин, птахів, знищення дерев та майна. Ліквідація пожеж ускладнюється неможливістю оперативно дістатися до осередку займання.

Детальніше>>>

 

18.03.2019

В мікрорайоні Тернівка Центрального району проведено рейди щодо дотримання Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи

Минулого тижня в мікрорайоні Терніівка працівниками відділу соціально-економічного розвитку адміністрації Центрального району проведено більше 3-х редів щодо дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва місцевими жителями. Також, була проведена інформаційна та роз'яснювальна робота з жителями мікрорайону щодо належного утримання прибудинкових територій

В ході проведення рейду за порушення Правил благоустрою м. Миколаєва складено 4 адмінпротоколи, які розглядатимуться на засіданні адміністративної комісії.

15.03.2019

Ваша робота цінна та дуже потрібна, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав працівників комунальних підприємств з професійним святом

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Сьогодні, 15 березня, продовжилися привітання із професійним святом працівників комунальних підприємств Миколаєва.

Детальніше>>>

15.03.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про їх відповідальність за розвиток дитини

Стаття 59 Закону України «Про освіту»

Відповідальність батьків за розвиток дитини

1. Виховання в сім'ї є першоосновою розвитку дитини як особистості.

Детальніше>>>

15.03.2019

В Центральному районі здійснюють прибирання прибордюрної частини доріг та зеленої зони по вулиці 3-тя Слобідська

У п'ятницю, 15 березня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання від бруду прибордюрної частини дороги та зеленої зони вздовж вулиці 3-тя Слобідська.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

14.03.2019

В День українського добровольця миколаївці вшанували мужність загиблих захисників України покладанням квітів та хвилиною мовчання

У четвер, 14 березня, в День українського добровольця представники міської та обласної ради спільно із представниками громадськості, студентством, військовослужбовцями та небайдужими жителями Миколаєва хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу загиблим учасникам АТО в Донецькій та Луганській областях «Струни пам'яті» вшанували пам’ять тих, хто поклав на вівтар цілісності та незалежності України найцінніше – життя.

Детальніше>>>

14.03.2019

В Центральному районі із учнями 7-х класів ЗОШ №7 провели інофрмаційну та роз'яснювальну роботу щодо булінгу, шкільних конфліктів, інтимних селфі та розповсюдження відео зі сценами насилля

Заступник начальника служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська провела інформаційну та роз’яснювальну роботу з учнями 7-х класів ЗОШ №7 на теми, які відносяться до потенційних ризиків: шкільний булінг, бійки серед підлітків як спосіб вирішення конфліктів, інтимні селфі в Інтернеті, розповсюдження відео, що містить сцени насилля та знущань.

Детальніше>>>

14.03.2019

Жителів Центрального району інформують про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси

З 31.12.2018 розпочався виборчий процес. 31.03.2019 відбудуться чергові вибори Президента України. Всі громадяни України мають право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для даної процедури необхідно особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців у тому районі міста, де громадянин зареєстрований або до того, в якому він хоче проголосувати.

Детальніше>>>

14.03.2019

Дякую вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя мешканців району! – Олександр Береза відзначив грамотами працівників сфери ЖКГ в Центральному районі з нагоди професійного свята

У четвер, 14 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначив грамотами за вагомий особистий вклад в розвиток району, за проявлену ініціативу, значну організаторську і практичну роботу при здійсненні суспільно-значимих заходів працівників адміністрації та комунальних підприємств: КП «ЕЛУ автодоріг», ТОВ «Карс Клініг», ТОВ «Добробут», ТОВ «Валан», ТОВ «ЛІС-ЦЕНТР», ЖКП ММР «Прибужжя», ТОВ «Місто для людей», ТОВ «ЖЕК Забота», ТОВ «Центральний-1» та працівників адміністрації Центрального району.

Детальніше>>>

14.03.2019

Булінг у школі: чому діти цькують дітей і що з цим робити

Булінг (від англ. to bull — переслідувати) — це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. Навіть, якщо ваша дитина добре спілкується з однолітками у садочку — це зовсім не означає, що вона не стане жертвою булінгу в школі. За статистикою, 80% українських дітей піддаються цькуванням, навіть не усвідомлюючи цього.

Детальніше>>>

13.03.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 13.03.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.179, розпивання спиртних напоїв на виробництві, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 10 030 грн.

 

13.03.2019

В Центральному районі продовжують прибирання від бруду прибордюрної частини доріг в мікрорайоні Ракетне урочище

У середу, 13 березня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснено прибирання від бруду прибордюрної частини доріг по вулиці Привільна в мікрорайоні Ракетне урочище.

Роботи в даному напрямі продовжуються.

 

13.03.2019

В Центральному районі у Матвіївці відбулася зустріч жителів та представників міської влади щодо обговорення проблеми руху громадського транспорту та корегування його графіку роботи

У вівторок, 12 березня, в Центральному районі у Матвіївському будинку культури відбулися збори мешканців мікрорайону. Метою зібрання було обговорення питання щодо покращення руху маршрутного таксі №54. На зборах був присутній представник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Олег Кукса, директор ТОВ «ЄВРОТРАНСТЕХСЕРВІС» Наталія Савіна, депутат Миколаївської міської ради Сергій Мотуз та завідувач сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району Юрій Довженко.

Детальніше>>>

13.03.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

13.03.2019

В Центральному районі розпочато процес позбавлення батьківських прав по відношенню до 37-річної жінки, яка потребуючи психічного лікування: на подвір’ї та в будинку виявлено шкури вбитих тварин, сліди крові та сміття

У Миколаєві службою у справах дітей адміністрації Центрального району розпочато процес позбавлення батьківських прав по відношенню до матері 2-х дітей 2007 та 2011 років народження. Мати хлопчиків, 1982 року народження, проживає у Центральному районі Миколаєва, має проблеми зі здоров’ям, психічне благополуччя жінки - потребує лікування. Працівниками службою у справах дітей здійснено відібрання двох хлопчиків, після чого їм було надано статуси дітей позбавлених батьківського піклування.

Детальніше>>>

12.03.2019

В Центральному районі продовжують прибирання від бруду прибордюрної частини доріг

У вівторок, 12 березня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання від бруду прибордюрної частини доріг по вулицям 2-га Екіпажна та 9-та Воєнна в мікрорайоні Ракетне урочище.

Роботи в даному напрямі продовжуються.

 

12.03.2019

До уваги мешканців мікрорайону Матвіївки!

Сьогодні, 12 березня о 18.00 за адресою: мікрорайон Матвіївка, вул. Матвіївська, 1 в приміщенні Матвіївського будинку культури за участю представників управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради відбудуться збори громадян з повісткою дня:

- вирішення питання про відновлення часу руху маршрутного такси № 54 о 22.10 год від Пушкінського кільця та інше.

Усі небайдужі запрошуються до участі!

12.03.2019

Майже 3 тисячі мешканців Центрального району перевірили свої дані у Державному реєстрі виборців через інтернет

Відділ ведення Державного реєстру виборців нагадує про можливість перевірити свою наявність у списках виборців! Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Реєстру виборців - www.drv.gov.ua , вибрати меню “Кабінет виборця”, натиснути “Перевірка включення” та заповнити свої Прізвище, ім’я, по батькові, дату народження та регіон, в якому ви зареєстровані, у форму запиту. Відповідь на запит з’явиться одразу ж.

Детальніше>>>

11.03.2019

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

11.03.2019

В Центральному районі від бруду прибирають прибордюрну частину доріг: роботи тривають

У понеділок, 11 березня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання від бруду прибордюрної частини доріг вздовж вулиці Привільна в мікрорайоні Ракетне урочище.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

11.03.2019

В Центральному районі жителі Тернівки відсвяткували останній день Масляної

У неділю, 10 березня, в Центральному районі Миколаєва в будинку культури «Софія» в мікрорайоні Тернівка відбулося святкування Масляної в народних традиціях.

Під час святкового концерту ведучі проводили різноманітні конкурси на силу, спритність та розум. Діти та дорослі стрибали в мішках смакували млинцями та відгадували загадки. Святкування Масляної пройшло в теплій дружній атмосфері під дитячий сміх та оплиски дорослих.

Детальніше>>>

11.03.2019

В адміністрації Центрального району відбулася нарада на тему «Дотримання суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог і обмежень «антикорупційного законодавства»

7 березня в актовій залі адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулася розширена семінар-нарада на тему «Дотримання суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог і обмежень «антикорупційного законодавства». Захід проводився за участю керівництва та співробітників адміністрації.

Детальніше>>>

08.03.2019

В Центральному районі здійснюють підбирання випадкового сміття та очищення урн на вулиці Соборній

У п'ятницю, 8 березня, не дивлячись на офіційний вихідний день, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підбирання випадового сміття та очищення урн від сміття вздовж головної вулиці міста - Соборної!

Робота в даному напрямі триває.

 

08.03.2019

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези з жіночим святом 8-го Березня

Дорогі жінки, щиро вітаю вас зі святом весни, краси та ніжності! Ви надихаєте чоловіків на справжні вчинки та подвиги! Даруєте родинний затишок та душевне тепло!

8 Березня – день, коли ви стаєте ще прекраснішими від посмішок, компліментів і квітів. Нехай же кохання, турбота і ніжні слова супроводжують вас щодня, а ваша чарівність продовжує завойовувати серця!

Бажаю, щоб весна розквітала в душі та наповнювала її радістю і красою! Впевнений, що це свято залишить безліч яскравих вражень і гарних, романтичних моментів! Нехай неможливе – стане можливим! Успіхів і радості у всьому!

 

З повагою, Олександр БЕРЕЗА

 

07.03.2019

Ваша місія – нести добро людям! - Олександр Береза привітав жінок Тернівки зі святом 8-го Березня та відвідав свято "Родина, як зірка єдина"

Сьогодні в Центральному районі Миколаєві відбулося свято приурочене до жіночого дня 8-го Березня «Родина, як зірка єдина». Учні Дитячої школи Мистецтв №1 в мікрорайоні Тернівка разом з батьками організували святковий концерт з метою популяризації сімейних цінностей, поваги та взаєморозуміння в родині.

Детальніше>>>

07.03.2019

Ви народжуєте та виховуєте справжніх чоловіків, - голова Центральної адміністрації Олександр Береза привітав жінок Тернівки зі святом 8 Березня

У четвер, 7 березня, в Центральному районі для жителів мікрорайону Тернівка в будинку культури «Софія» відбувся святковий концерт, який організувало ТОВ «Золотий Колос» до міжнародного Дня 8 Березня. Зі словами привітання до жінок звернувся голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Детальніше>>>

07.03.2019

У Миколаєві покладанням квітів вшанували пам'ять українського Кобзаря Тараса Шевченка

У четвер, 7 березня, з нагоди 205-річниці з Дня народження Тараса Шевченка, у Миколаєві представники міської та обласної влади, громадські діячі та небайдужі жителі міста здійснили урочисте покладання квітів до пам’ятника Великого Кобзаря.

До вшанування пам’яті Тараса Шевченка та покладання квітів долучилися перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов та працівники адміністрації.

 

07.03.2019

Дякую вам за те, що гідно несете службу та щоденно оберігаєте наш мир та спокій, - Олександр Береза привітав жінок Центрального відділу поліції з жіночим святом

Сьогодні, 7 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав жінок Центрального відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області із наступаючим святом весни та жіночності та нагородив подяками за високий професіоналізм і мужність, відповідальне виконання службових обов’язків, за відданість справі зміцнення правопорядку та з нагоди відзначення жіночого свята 8 Березня.

Детальніше>>>

 

06.03.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.03.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 29 справ за ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 11 900 грн.

 

 

06.03.2019

Жінка – це найпрекрасніше, що є в цьому світі, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав жінок зі святом весни

У середу, 6 березня, в Центральному районі Миколаєва святковим концертом відзначили жіноче свято 8 Березня. Чарівних жінок зі святом вітали народний депутат України Олександр Жолобецький, міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Детальніше>>>

06.03.2019

Олександр Береза привітав працівниць адміністрації Центрального району зі святом 8-го Березня

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав працівниць адміністрації з жіночим днем 8 Березня та нагородив грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток району!

Олександр Береза привітав усіх із цим чудовим весняним святом - 8-го Березня та побажав аби весна принесла на своїх крилах лише найкращі емоції, які залишать в пам'яті тільки найкращі спогади!

 

06.03.2019

Голова адміністрації Олександр Береза привітав ветеранів педагогічної праці Центрального району з наступаючим жіночим святом 8 Березня

Сьогодні, 6 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав ветеранів педагогічної праці Центрального району із наступаючим святом 8 Березня. В Будинку учителя відбувся святковий концерт приурочений до жіночого свята 8 Березня для ветеранів-вчителів, які присвятили своє життя навчанню та вихованню дітей. Організацією урочистого заходу займалася голова міської організації педагогів ветеранів Олександра Андріївна Судак.

Детальніше>>>

06.03.2019

До уваги жителів Центрального району! Пам'ятка "Безпека при використанні електроприладів у побуті"

Дотримуючись основних правил безпечного користування електроприладами в побуті, необхідно виконувати наступне:

- квартирна електропроводка повинна завжди бути справною, мати захист від коротких замикань автоматичними вимикачами або запобіжниками.

Детальніше>>>

06.03.2019

В Центральному районі проведено рейд щодо дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва у мікрорайоні Матвіївка: складено 2 адмінпротоколи

У вівторок, 5 березня, працівниками сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району проведено рейд щодо дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєв по вулицям Силікатна, Жуковського.

За результатами рейду було складено 2 протоколи про порушення ст. 152 КУпАП, які були передані на розгляд адміністративної комісії. Робота в даному напрямі триває.

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району

05.03.2019

В Центральному районі провели рейд щодо порушення Правил благоустрою м. Миколаєва: складено 2 адмінпротоколи

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейд-обстеження з питання систематичного недотримання «Правил благоустрою м. Миколаєва» суб’єктами господарювання на квітковому павільйоні за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3 Слобідської.

Детальніше>>>

05.03.2019

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Флотський бульвар в Центральному районі Миколаєва – це пішохідна вулиця на березі річки Інгул. У різні часи він називався Морським та Інгульським, а серед жителів міста був відомий просто як «Бульвар».

Тут стоїть пам’ятний знак на честь заснування Миколаєва (старовинна гармата), пам’ятник Фалєєву, який керував будівництвом міста, та адміралу Макарову, видатному полководцю та вченому.

Якір та вуличні ліхтарі в морському стилі доповнюють морську атмосферу та композицію. Місце, де в давнину було велике міське звалище, сьогодні стало одним із улюблених серед жителів Миколаєва.

05.03.2019

Розбили ртутний термометр. Що робити?

Головний атрибут сезону застуд — термометр. В аптеках давно можна знайти електронні, інфрачервоні та й просто безртутні варіанти, але в багатьох сім’ях досі користуються приладами зі ртуттю.

Детальніше>>>

 

05.03.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

05.03.2019

В Центральному районі продовжують прибирання зеленої зони вздовж проспекту Героїв України

У вівторок, 5 березня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками ТОВ "Центральний 1" здійснюються роботи щодо прибирання вигрібання зеленої зони вздовж проспекту Героїв України. Роботи в даному напрямі тривають.

Шановні жителі Центрального району! Адміністрація Центрального району закликає не бути байдужими до санітарного стану міста, просимо вас відповідально та сумлінно відноситися праці людей, які щодня дбають про чистоту вулиць на території району та міста.

05.03.2019

До уваги осіб з інвалідністю та осіб, які нездатні пересуватися самостійно: Порядок організації голосування виборців за місцем перебування

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.

Детальніше>>>

04.03.2019

На Раді регіонального розвитку розповіли про вирішення проблеми водопостачання на території мікрорайону Варварівка в Центральному районі

Сьогодні, 4 березня, в Миколаєві відбулася Рада регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенко. Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич відзвітував перед Президентом про виконану роботу. В ході свого виступу міський голова розповів і про вирішення проблеми водопостачання на території мікрорайону Варварівка в Центральному районі - будівництво дюкеру для централізованого водопостачання.

Детальніше>>>

04.03.2019

В Центральному районі жителі Тернівки відсвяткували традиційне свято "Мартиниці" та жіноче - 8 Березня

У суботу, 2 березня, в Центральному районі жителі мікрорайону Тернівка зустріли свято весни «Мартиниці» та жіночий день 8 Березня. Мешканців мікрорайону та гостей порадовали святковим концертом, який організували маленькі зірочки будинку культури "Софія" спільно з БКПЦ «Търновка» та бібліотека філія №16 длядорослих.

Детальніше>>>

 

04.03.2019

Відділ ведення ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району в березні працюватиме кожного дня з метою забезпечення виконання завдань щодо складання та уточнення списків виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує, що для зручності громадян та з метою забезпечення виконання завдань щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 2019, в березні відділ буде працювати кожного дня, без вихідних (окрім 8 березня)!

Детальніше>>>

03.03.2019

В Центральному районі Миколаєва завершився всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок», який відбувався за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального районі

Сьогодні, 3 березня, в Центральному районі Миколаєва відбувся завершальний етап всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Шлях до зірок», який пройшов при підтримці народного депутата України Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального району. На урочистому заході були присутніми народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, організатор турніру та Президент спортивного клубу «Персея» Олена Равіна.

Детальніше>>>

02.03.2019

В Центральному районі Миколаєва офіційно відкрили перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок»: найменші учасники вже розділили призові місця

Сьогодні, 2 березня, в Центральному районі Миколаєва відбувся перший день всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Шлях до зірок» за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального району.

Детальніше>>>

01.03.2019

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

01.03.2019

У лютому в Центральному районі членами адмінкомісії розглянуто 142 справи та накладено штрафів на суму 50 745 грн

Адміністративна комісія адміністрації Центрального району – колегіальний орган, який створено виконавчим комітетом ММР для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення, за винятком справ, віднесених Кодексом України про адміністративні правопорушення до відання інших органів (посадових осіб).

Детальніше>>>

01.03.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про дотримання Закону України "Про право на освіту" по відношенню до дітей

Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави. Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення освітнього рівня народу, забезпечення народного господарства кваліфікованими фахівцями.

Детальніше>>>

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев