ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

До уваги жителів Центрального району! Рекомендації дій населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій здійснюється за допомогою сигналу «УВАГА ВСІМ!», який розповсюджується за допомогою включення електросирен, дублювання протяжними гудками інших звукових пристроїв суб’єктів господарювання та транспортних засобів. За цим сигналом населення повинно увімкнути радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення.

Детальніше>>>

За цькування моєї дитини тепер можуть оштрафувати. Як відрізнити булінг від звичайної сварки

Неодноразово в Україні набували розголосу випадки жорсткого булінгу серед дітей в навчальних закладах. Причини конфлікту/ нерозуміння/ несприйняття один одного різні, але сенс єдиний - цькування та приниження.

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району на постійній основі проводяться роз'яснювальні бесіди із учнями навчальних закладів та їх батьками, які повинні пильно та відповідально відноситися до емоційного стану власної дитини.

Детальніше>>>

До уваги жителів Центрального району! Чому не можна спалювати листя, суху траву та очерет

Спалювання листя і сухої трави негативно впливає як на стан природи, так і на здоров’я людей. Окрім того, в Україні воно незаконне.

Навесні, коли сходить сніг, а також пізньої осені, люди масово спалюють суху траву. Ті, хто заявляє, що спалювання минулорічної трави необхідне, помиляються самі та вводять в оману інших.

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: ТОП-30 порад батькам школярів молодших класів

Іноді здається, що підтримати дитину можна тільки словами «молодець, добре!» Насправді таких слів куди більше. Саме вони допомагають дитині відчути, що ви її любите, розумієте і приймаєте. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує батькам про те, що діти прагнуть бути почутими, їм потрібно відчувати любов, підтримку та розуміння щохвилини!

Детальніше>>>

До уваги жителів міста! Рекомендовані дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Світової війни, а також сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності.

Детальніше>>>

 

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези зі святом Великодня

Христос Воскрес! Вітаю усіх зі святом Великодня!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість, спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

Нехай благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю.

Бажаю вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи, Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у кожній домівці.

 

З повагою,

Олександр БЕРЕЗА

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району організувала та провела благодійну акцію з метою допомоги та підтримки малозабезпечених сімей та сімей, які знаходяться на обліку

Завдяки небайдужим жителям міста вдалося зібрати дитячі речі, які передані дітям із малозабезпечених сімей Центрального району.

Спільно ми робимо світ добрішим, а дітей - щасливішими!

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району продовжує профілактичні бесіди зі школярами щодо небезпеки булінгу, насилля, злочинів та поведінки в Інтернеті

У п'ятницю, 26 квітня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено інформаційні та роз’яснювальні бесіди з учнями 7 та 8 класів в ЗОШ №16 щодо попередження та запобігання булінгу, різних форм та видів насилля, вчинення злочинів пов’язаних з фізичною розправою із застосуванням психологічного тиску.

Детальніше>>>

У Миколаєві вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

У п’ятницю, 26 квітня, у Миколаєві представники міської та обласної влади, небайдужі жителі міста здійснили покладання квітів до пам’ятника «Скорботний янгол Чорнобиля» з нагоди відзначення 33-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Заступники голови адміністрації Центрального району Олександра Берези долучилися до вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії та хвилиною мовчання і покладанням квітів віддали дань тим, хто ціною власного життя рятував інших.

Детальніше>>>

Звернення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Минуло 33 роки від дня однієї з найбільших катастроф України та світу — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий.

Низько схиляю голову перед усіма Героями, які тоді пішли в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті - ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Завдяки власній мужності та стійкості Ви врятували майбутнє для своїх нащадків та всіє нації. Аварія скалічила людські долі та повідбирала життя, обпекла болем та жахом, змусила згуртуватися та протистояти атомній стихії.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами! Вічна слава тим, кого вже немає!

 

З повагою,

Олександр БЕРЕЗА

В Центральному районі провели рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 6 адмінпротоколів

24 квітня 2019 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Детальніше>>>

 

В Центральному районі проводять щорічний фестиваль Дружин юних пожежників: приймають участь 18 шкіл району

Сьогодні, 25 квітня, в міському Палаці творчості учнів проводять щорічний районний фестиваль Дружин юних пожежників з метою популяризації правил пожежної безпеки серед дітей та дорослих. Районний фестиваль проводять щороку за підтримки управління освіти ММР, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та адміністрації Центрального району.

Детальніше>>>

Жителям Центрального району нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті

Основні причини від яких виникають пожежі - перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Щоб такого не трапилося пожежі, необхідно суворо дотримуватися встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

Детальніше>>>

 

У квітні в Центральному районі членами адмінкомісії розглянуто 133 справи та накладено штрафів на суму 38 794 грн

Адміністративна комісія адміністрації Центрального району – колегіальний орган, який створено виконавчим комітетом ММР для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення, за винятком справ, віднесених Кодексом України про адміністративні правопорушення до відання інших органів (посадових осіб).

Детальніше>>>

Служба у справах дітей адміінстрації Центрального району нагадує про важливу роль батька в сім'ї та вихованні дитини

Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні. Однак новоспеченому батькові буває непросто зрозуміти, яка його роль у сім'ї. На відміну від жінки, у чоловіка не прокидається материнський інстинкт, який би підказав, як себе вести.

Детальніше>>>

До уваги жителів Центрального району! Обережно, кліщі

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Розказуємо, як захиститись від укусів кліщів під час прогулянки у парку чи пікніку у лісі і що робити, якщо виявили кліща на шкірі.

Детальніше>>>

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 10.04.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 35 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 8 500 грн.

 

 

До уваги жителів Центрального району! Як протидіяти домашньому насильству?

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Детальніше>>>

Як недопустити виникнення конфліктів або ж вирішити їх мирним шляхом: служба у справах дітей адміністрації Центрального району

Конфлікт (з лат. conflictus – зіткнення) – особливий вид взаємодії, в основі якого лежать протилежні і несумісні цілі, інтереси, типи поведінки людей та соціальних груп, які супроводжуються негативними психологічними проявами.

Детальніше>>>

 

Служба у справах дітей адмінстрації Центрального району: Цивільна дієздатність для неповнолітніх - що це і в яких випадках необхідна

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району інформує, що таке цивільна дієздатність за Цивільним кодексом України. У повсякденній роботі працівники служби зіштовхуються із різними ситуаціями, які вимагають негайного вирішення. Остання стосується ситуації 15-річної дівчини, яка народила дитину і для того, аби надати їй певні необхідні можливості наразі працівниками служби здійснюється процес надання їй права повної цивільної дієздатності. Що це таке і для чого вона потрібна – можна ознайомитися нижче.

Детальніше>>>

Підприємцям Центрального району нагадують про своєчасне прибирання прилеглої території та дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва

Адміністрація Центрального району нагадує жителям та приватним підприємцям про необхідність дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєва.

Детальніше>>>

 

Опіка та піклування в Україні - що для цього потрібно: служба у справах дітей адміністрації Центрального інформує

Опіка та піклування встановлюється з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб. Опіка, піклування встановлюється над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, і є однією з сімейних форм влаштування таких дітей (поряд з усиновленням, влаштуванням у прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу).

Детальніше>>>

В Центральному районі здійснюють покос зеленої зони по вулиці Шнеєрсона

У вівторок, 23 квітня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками ТОВ "Центральний 1" здійснювалося покос зеленої зони та підмітання приборнюї частини дороги по вулиці Шнеєрсона.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

Гаджет і дитина: заборонити не можна дозволити, - служба у справах дітей адміністрації Центрального району

Знайомство сучасних дітей з гаджетами починається практично з пелюшок. Інформаційний ринок заповнений розвиваючими мультиками для найменших, навчальними програмами, іграми, що формують логічне мислення, але чи так усе райдужно, як здається з першого погляду? Наскільки безпечне спілкування дитини з гаджетом? Чи потрібен суворий контроль? Як уникнути залежності малюка від планшета?

Детальніше>>>

23.04.2019

В Центральному районі жителі Тернівки організували весняну толоку: прибирали дитячий майданчик, висаджували квіти та саджанці дерев

У суботу, 20 квітня, в Центральному районі жителі мікрорайону Тернівка провели весняну толоку з метою приведення до належного санітарного стану територію дитячого майданчика на вулиці Успенська,1. Спільне весняне прибирання було організовано за ініціативою місцевої жительки Валентини Деордієвої. До весняної толоки долучилися усі небайдужі жителі мікрорайону та учасники Болгарського культурно-просвітницького центру «Търновка».

Детальніше>>>

23.04.2019

Відділ ведення державного реєстру виборців адміністрації Центрального району: явка виборців в Миколаївській області - 60,2% та 60,5% у І та ІІ турі відповідно

Вибори Президента України закінчилися. Відзначимо, що явка виборців у 2019 році збільшилась порівняно із виборами Президента України у 2014 році. Якщо в березні 2014 Миколаївська область проголосувала із показником 51,61%, то у 2019 це були 60,2% та 60,5% у І та ІІ турі відповідно.

Детальніше>>>

22.04.2019

ОСББ «Кварц-3» висловило подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та ФОП «Арутюнян В.Р.» за якісне виконання ремонту внутрішньоквартального проїзду

Правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Кварц-3» висловило подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за оперативне та якісне виконання робіт поточного ремонту внутрішньоквартального проїзду для жителів будинку №258, що розташований на вулиці Силікатній в мікрорайоні Матвіївка.

Детальніше>>>

22.04.2019

Жителів Центрального району інформують: відтепер Нацполіція здійснюватиме профілактичний облік кривдників

Міністерством внутрішніх справ установлено процедуру взяття на профілактичний облік, проведення профілактичної роботи та зняття з профілактичного обліку кривдника уповноваженим підрозділом органу Нацполіції для недопущення повторного вчинення домашнього насильства, забезпечення контролю за дотриманням кривдником тимчасових обмежень його прав і виконанням обов'язків, покладених на нього у зв'язку з учиненням домашнього насильства.

Детальніше>>>

22.04.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

22.04.2019

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

21.04.2019

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези зі святом Вербної Неділі

Вітаю кожного зі святом Вербної Неділі! Зі святом входу Господнього в Єрусалим! Сьогодні усе навколо дихає чистими думками та душевною добротою! Нехай звідусіль лунають благі вісті, а Свята Верба обдарує міцним духом та силою волі!

У цей радісний день щиро бажаю, щоб святковий дзвін дзвонів забрав неприємності, а до українських будинків увійшли щастя, спокій, благополуччя! Бажаю аби в душі, ніжними гілочками верби, розцвітали любов, радість та добро! Зі святом, друзі!

 

З повагою,

Олександр БЕРЕЗА

 

 

 

20.04.2019

Весняна толока в Центральному районі: Олександр Жолобецький та Олександр Береза спільно із жителями продовжують озеленювати Миколаїв

У суботу, 20 квітня, в Центральному районі Миколаєва відбулися весняні толоки, які проходять за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького, де усі разом прибирають та висаджують зелені насадження.

Детальніше>>>

 

19.04.2019

В Центральному районі "Розумну зупинку" оснастили інформаційним таблом з графіком руху транспорту

В Центральному районі роботи щодо реалізації проекту Громадського бюджету «Облаштування Літературного скверу та Розумної зупинки» поблизу Миколаївської міської бібліотеки ім. М. Кропивницького – знаходяться на завершальному етапі.

Сьогодні, 19 квітня, закінчили роботи щодо облаштування Розумної зупинки - встановлення електронного інформаційного табла з графіком руху транспорту.

Детальніше>>>

19.04.2019

"Тато, мама, я - спортивна сім'я": в Центральному районі за підтримки адміністрації в ЗОШ №12 відбулися спортивні змагання

Вже традицією стало щорічне проведення спортивних змагань "Тато, мама, я - спортивна сім'я", серед учнів загально-освітніх шкіл, які спільно з батьками беруть участь у заходах, присвячених популяризації культури спортивного та здорового способу життя. Спортивні змагання відбуваються при підтримці адміністрації Центрального району та управління фізичної культури і спорту ММР.

Детальніше>>>

19.04.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району в I кварталі 2019 року

Основні завдання служби у справах дітей адміністрації Центрального району полягають у реалізації повноважень виконавчих органів міської ради у галузі соціального захисту дітей, профілактики серед них бездоглядності та правопорушень, оздоровлення та відпочинку дітей.

Детальніше>>>

 

19.04.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження мікрорайону Тернівка щодо дотримання жителями Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи, надано 10 попереджень

В Центральному районі протягом тижня працівниками відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка організовано та проведено рейдові обстеження території мікрорайону щодо виявлення порушень Правил благоустрою м. Миколаєва за адресами: вулиці Межова, Миколи Славова, Плевненська та Алеко Константінова. В результаті обстеження складено 4 адміністративні протоколи та надано 10 попереджень.

Детальніше>>>

19.04.2019

В Центральному районі тривають роботи щодо покращення санітарного стану території

У четвер, 18 квітня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснювалося покос зеленої зони та підмітання приборнюї частини дороги по вулиці Нікольській.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

18.04.2019

В Центральному районі підмітають вулицю Лягіна

Сьогодні, 18 квітня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконуються роботи підмітання тротуарів та зеленої зони по вулиці Лягіна з метою підтримання санітарної чистоти.

Роботи в даному напрямі продовжуються.

 

18.04.2019

До уваги жителів міста! Рекомендовані дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а також сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності.

Детальніше>>>

 

18.04.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району продовжує профілактичні бесіди зі школярами щодо небезпеки булінгу, насилля, злочинів та поведінки в Інтернеті

У середу, 17 квітня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено інформаційні та роз’яснювальні бесіди з учнями 7 та 8 класів в ЗОШ №32 та ЗОШ №51 щодо попередження та запобігання булінгу, різних форм та видів насилля, вчинення злочинів пов’язаних з фізичною розправою із застосуванням психологічного тиску.

Детальніше>>>

18.04.2019

В Центральному районі здійснюється покос зеленої зони по вулиці Велика Морська

У четвер, 18 квітня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється покос зеленої зони по вулиці Велика Морська та підмітання прибордюрної частини дороги.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

17.04.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 17.04.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 30 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 13 362 грн.

 

17.04.2019

В Центральному районі стартувала XVII виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга» до 230-річчя заснування Миколаєва

У середу, 17 квітня, в Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького відбулося урочисте відкриття XVII виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга-2019» до 230-річчя заснування Миколаєва. На виставці були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, керівники миколаївських видавництв та небайдужі жителі міста.

Детальніше>>>

17.04.2019

В Центральному районі тата позбавляють батьківських прав через ігнорування спілкування із 13-річним сином: хлопчик замкнувся у собі та потребує допомоги психолога

В Центральному районі Миколаєва позбавляють батьківських прав тата, який повністю ігнорував спілкування із 13-річним сином, у зв’язку із відсутністю турботи, взаєморозуміння та спілкування дитина замкнулася в собі та потребує роботи з психологом.

Детальніше>>>

17.04.2019

В Центральному районі здійснюється підмітання тротуарів та прибордюрної частини дороги по вулиці Садовій

У середу, 17 квітня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється підмітання тротуарів та прибордюрної частини дороги по вулиці Садовій.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

17.04.2019

До уваги жителів Центрального району! Пам'ятка "Безпека при використанні електроприладів у побуті"

Дотримуючись основних правил безпечного користування електроприладами в побуті, необхідно виконувати наступне: квартирна електропроводка повинна завжди бути справною, мати захист від коротких замикань автоматичними вимикачами або запобіжниками; необхідно також пам’ятати, що електричну проводку у жодному разі неможна гасити водою.

Детальніше>>>

 

16.04.2019

Багатодітні родини Центрального району інформують про можливість отримання матеріальної допомоги на виховання дітей

З метою покращення матеріального стану багатодітних родин та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 №250.

Детальніше>>>

16.04.2019

У Миколаєві запланована розводка Інгульського мосту

У четвер, 18 квітня, з 12.00 до 13.00 год, в Центральному районі Миколаєва заплановано здійснити розводку Інгульського мосту.

Просимо врахувати дану інформацію при плануванні свого маршруту.

 

16.04.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: Як виховувати дітей, не застосовуючи покарань

Батьків дивує той факт, що більшість із того, що вони розуміють під дисципліною (фізичні покарання, заборони, відсутність спілкування з дитиною та інше), не робить дітей більш дисциплінованими та відповідальними. На думку самих батьків, вони карали дітей, щоб ті поводилися добре, але виховні заходи виявилися марними.

Детальніше>>>

 

15.04.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендує батькам ознайомитися: ТОП-9 причин обмежити доступ дитини до гаджетів

Сучасні технології зробили життя людства набагато простішим. Тепер можна спілкуватися, не виходячи з дому, ділитися враженнями та фотографіями, отримувати освіту онлайн. Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району рекомендують батькам ознайомитися із ТОП-9 причин для обмеження доступу дитини до гаджетів, аби у подальшому житті уникнути тієї кількості проблем та напружених взаємовідносин між попоколіннями.

Детальніше>>>

15.04.2019

До уваги осіб з інвалідністю та осіб, які нездатні пересуватися самостійно: Порядок організації голосування виборців за місцем перебування

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.

Детальніше>>>

15.04.2019

До уваги жителів Центрального району! Чому не можна спалювати листя, суху траву та очерет

Спалювання листя і сухої трави негативно впливає як на стан природи, так і на здоров’я людей. Окрім того, в Україні воно незаконне. Навесні, коли сходить сніг, а також пізньої осені, люди масово спалюють суху траву. Ті, хто заявляє, що спалювання минулорічної трави необхідне, помиляються самі та вводять в оману інших.

Детальніше>>>

 

15.04.2019

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

15.04.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

13.04.2019

В Центральному районі продовжуються весняні толоки за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького

Сьогодні, 13 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза підтримав та долучився до ініціативи народного депутата України Олександра Жолобецького щодо проведення спільних із жителями весняних толоків та озеленення Миколаєва.

Детальніше>>>

12.04.2019

В Центральному районі учні МЗОШ №24 взяли участь у районному конкурсі "Свято довкілля" в рамках екологічного місячника

За ініціативи адміністрації Центрального району та в рамках екологічного місячника, з метою формування екологічноі культури особистості, активізаціі пізнавальноі творчої і просвітницькоі діяльності серед шкільних закладів району організовано конкурс «Свято довкілля».

Детальніше>>>

12.04.2019

В приміщенні адміністрації Центрального району проведено тактико-спеціальні навчання

Відповідно до вимог доручення ДСНС України від 20.02.2019 року №02-2688/171 та з метою підвищення готовності підрозділів ГУ ДСНС України в Миколаївській області до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій та організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення ІІ туру виборів Президента України у 2019 році, в приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 12.04.2019 року були проведені спільні тактико-спеціальні навчання.

Детальніше>>>

12.04.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження території мікрорайону Тернівка щодо дотримання Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи

В Центральному районі в мікрорайоні Тернівка проводяться рейди щодо виявлення порушників Правил благоустрою м. Миколаєва. В ході перевірки складено 4 адміністративні протоколи.

Детальніше>>>

 

12.04.2019

В Центральному районі для жителів Тернівки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 11 квітня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся прийом представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Мушак Тетяни Миколаївни.

На прийомі мешканці отримали безкоштовну консультацію щодо виготовлення технічної документації, застосування будівельної амністії та інших питань.

 

11.04.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 11 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. До голови адміністрації Центрального району звернулися жителі переважно з проблемними питаннями зі сфери житлово-комунального господарства: підрізка дерев, здійснення ремонту внутрішньоквартального проїзду, благоустрій зелених зон, ремонт майданчиків для сміттєвих контейнерів.

Детальніше>>>

11.04.2019

Жителів Центрального району інформують про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для участі у другому турі

31 березня в Україні відбулися вибори Президента. Жителів Центрального району Миколаєва проінформували про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району ІНФОРМУЄ про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси аби взяти проголосувати за Президента України у другому турі.

Детальніше>>>

11.04.2019

В Центральному районі вшанували пам'ять в'язнів концтаборів

Сьогодні, 11 квітня в Центральному районі Миколаєва відбулось покладання квітів до пам’ятного знака в’язням концтабору «Шталаг – 364» з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. У заході взяли участь представники міської та обласної влади, представники громадськості та небайдужі жителі Миколаєва, які пам'ятають жахіття війни. Вшанувати пам'ять загиблих покладанням квітів та хвилиною мовчання долучилися голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники.

Детальніше>>>

11.04.2019

В Центральному районі здійснювалося підмітання та прибирання урн на зупинках

У вівторок, 10 квітня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснювалося підмітання та прибирання урн на зупинках громадського транспорту по вулиці Велика Морська.

Робота в даному напрямі триває.

 

10.04.2019

В Центральному районі здійснено обстеження території району щодо дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва: складено 2 адмінпротоколи, надано попередження

У середу, 10 квітня, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради здійснено обстеження території району з питання дотримання суб’єктами господарювання Правил благоустрою міста Миколаєва.

Детальніше>>>

10.04.2019

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше>>>

10.04.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 10.04.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 39 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 990 грн.

 

 

10.04.2019

В Центральному районі сестричка та її двоє братиків шукають люблячу родину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району шукає родини для дітей, які залишилися без батьківського піклування. Ольга, 10 років та її братики 5-річний В’ячеслав та 4-річний Валентин чекають на зустріч з люблячими прийомними батьками, опікунами.

За інформацією про дітей, просимо звертатися за адресою: вул. Інженерна, 1, каб.124.

Тел. для довідок: 37-56-74, 37-56-98.

10.04.2019

В Центральному районі здійснюється прибирання тротуарів та зеленої зони по вулиці Нікольська

У середу, 10 квітня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання тротуарів та зеленої зони по вулиці Нікольська.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

09.04.2019

В Центральному районі 7-річний Назар шукає маму і тата

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району шукає родини для дітей, які залишилися без батьківського піклування. На зустріч з люблячими прийомними батьками, опікунами дуже чекає маленький Назар, 7 років.

За інформацією про дитину, просимо звертатися за адресою: вул. Інженерна, 1, каб.124.

Тел. для довідок: 37-56-74, 37-56-98.

 

09.04.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження щодо дотримання Правил благоустрою: складено 2 адмінпротоколи та надано 7 попереджень

У вівторок, 8 квітня, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейд-обстеження по вул. Московській та Соборній. В ході проведення рейду, керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.21 «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 складено 2 адміністративних протоколи.

Детальніше>>>

08.04.2019

В Центральному районі 15-річна Тетяна та її 11-річний брат Микола шукають родину

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району шукає родини для дітей, які залишилися без батьківського піклування. Сестричка та братик, Тетяна, 15 років та Микола, 11 років, дуже хочуть відчути родинне тепло та піклування. Діти з нетерпінням чекають на зустріч з люблячими прийомними батьками чи опікунами.

Детальніше>>>

 

06.04.2019

В Центральному районі здійснили прибирання пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам в парку Перемоги

У суботу, 6 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та народний депутат Олександр Жолобецький із представниками організації воїнів-інтернаціоналістів Центрального району та міської організацій, провели прибирання пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на Алеї слави в парку Перемоги.

 

 

06.04.2019

В Центральному районі за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького відбулися весняні толоки на яких не тільки прибирали, але й здійснили озеленення міста

Сьогодні, 6 квітня, в Центральному районі Миколаєва за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького відбулися одразу 5 весняних толоків на яких здійснили масове висадження декоративних дерев, кущів троянд та самшиту за адресами: провулок Парусний, 11, проспект Героїв України, 101, вулиця Архітектора Старова, 14 – ОСББ «Північни 5».

Детальніше>>>

05.04.2019

За цькування моєї дитини тепер можуть оштрафувати. Як відрізнити булінг від звичайної сварки

Неодноразово в Україні набували розголосу випадки жорсткого булінгу серед дітей в навчальних закладах. Причини конфлікту/ нерозуміння/ несприйняття один одного різні, але сенс єдиний - цькування та приниження. Службою у справах дітей адміністрації Центрального району на постійній основі проводяться роз'яснювальні бесіди із учнями навчальних закладів та їх батьками, які повинні пильно та відповідально відноситися до емоційного стану власної дитини.

Детальніше>>>

05.04.2019

Мешканці ОСББ «Макаренка» подякували голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за допомогу у питаннях благоустрою їх прибудинкової території

Голова та члени правління ОСББ «Макаренко» від імені усіх жителів висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Береза за допомогу у вирішенні питань щодо санітарного стану їх прибудинкової території на вулиці Чкалова, 112, а саме здійснення вивезення сміття після прибирання.

Детальніше>>>

05.04.2019

Жителів Центрального району інформують про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для участі у другому турі

31 березня в Україні відбулися вибори Президента. Жителів Центрального району Миколаєва проінформували про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

Детальніше>>>

 

04.04.2019

В Центральному районі для жителів Матвіївки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 4 квітня, в приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 відбувся прийом за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Кравець Олени Борисівни.

На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі – продажу, також діє будівельна амністія на оформлення само забудови. Наступний прийом відбудеться 2 травня 2019 року.

04.04.2019

В Центральному районі демонтували 7 незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд

У четвер, 4 квітня, на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд.

В ході проведення заходу силами підрядної організації демонтовано 7 незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд. Робота в даному напрямку триває.

04.04.2019

В адміністрації Центрального району відбулася нарада щодо уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення

У вівторок, 3 квітня, на виконання доручення голови адміністрації Центрального району проведена нарада щодо уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення в зв’язку з внесенням змін до рішення виконкому ММР від 25.01.2008 № 270.

Детальніше>>>

04.04.2019

Служба у справах дітей адмінстрації Центрального району: Цивільна дієздатність для неповнолітніх - що це і в яких випадках необхідна

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району інформує, що таке цивільна дієздатність за Цивільним кодексом України. У повсякденній роботі працівники служби зіштовхуються із різними ситуаціями, які вимагають негайного вирішення. Остання стосується ситуації 15-річної дівчини, яка народила дитину і для того, аби надати їй певні необхідні можливості наразі працівниками служби здійснюється процес надання їй права повної цивільної дієздатності. Що це таке і для чого вона потрібна – можна ознайомитися нижче.

Детальніше>>>

03.04.2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 03.04.2019 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 29 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, ст. 179, розпивання спиртних напоїв на виробництві. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 622 грн.

 

03.04.2019

Підприємцям Центрального району нагадують про своєчасне прибирання прилеглої території та дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва

Адміністрація Центрального району нагадує жителям та приватним підприємцям про необхідність дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєва.

Детальніше>>>

 

03.04.2019

В Центральному районі 15-річна мати залишила місячну доньку на п’яну бабусю та зникла – дитину вилучили із родини

В Центральному районі Миколаєва 15-річна дівчина народила здорову дитину, але не витримавши виконання батьківських обов’язків – продовжила вести розгульний спосіб життя. Варто відзначити, що дівчина із дуже раннього віку почала вести розгульний спосіб життя: вживати алкогольні напої, спілкуватися із компанією із сумнівним минулим та ін. Двічі була оголошена в розшук поліцією, адже втікала із дому та не підтримувала зв’язок із матір’ю.

Детальніше>>>

03.04.2019

Мешканець Миколаєва подякував голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та працівникам адміністрації за оперативне відпрацювання звернень громадян

Не так давно до адміністрації Центрального району надійшло звернення від жителя Миколаєва щодо аварійного асфальтного покриття - ями, на перетині проспекту Центральний та вулиці 7-ма Слобідська. На доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези було заплановано передбачити кошти на поточний ремонт вказаної проблемної ділянки.

Детальніше>>>

03.04.2019

Звіт про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» адміністрації Центрального району за І квартал 2019 року

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради на виконання п. 2.5 розділу 2 додатку 2 до Програми «Сприяння діяльності правоохоронних органів на території міста Миколаєва на 2017-2019 роки» затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 23.12.2016 № 13/22 та п. 3 доручення першого заступника міського голови від 19.02.2018 №32/02.02.05-11 надає звіт про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» за І квартал 2019 року.

Детальніше>>>

 

02.04.2019

В Центральному районі здійснюється прибирання прибордюрної частини дороги від бруду

У вівторок, 2 квітня, на доручення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" здійснюється прибирання прибордюрної частини дороги від бруду вздовж транспортного кільця на перетині проспекту Героїв України та Терівської розвилки.

Роботи в даному напрямі тривають.

 

02.04.2019

Миколаївців інформують: що необхідно знати про сказ і як діяти, коли покусала тварина

Сказ – вірусна хвороба людини і тварин з вираженими ознаками ураження центральної нервової системи та 100% -й летальністю. Збудник – РНК-вірус. Чутливі до сказу всі види теплокровних тварин, а також людина. Резервуаром збудника в природі є дикі тварини, зокрема вовки, лисиці, шакали, деякі гризуни і ін. Зараження відбувається, як правило, в результаті укусів хворими тваринами, які виділяють збудника зі слиною.

Детальніше>>>

02.04.2019

У березні в Центральному районі членами адмінкомісії розглянуто 111 справи та накладено штрафів на суму 36 074 грн

Адміністративна комісія адміністрації Центрального району – колегіальний орган, який створено виконавчим комітетом ММР для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення, за винятком справ, віднесених Кодексом України про адміністративні правопорушення до відання інших органів (посадових осіб).

Детальніше>>>

01.04.2019

Жителів Центрального району інформують про наявність путівок до дитячих таборів для дітей пільгових категорій

Відділ з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району інформує про наявність путівок до дитячих таборів «Молода гвардія» (Одеса), «Артек» (Київ, Пуща водиця) дітям пільгових категорій.

Детальніше>>>

01.04.2019

Жителям Центрального району нагадують про попередження загорання очерету та дії при його ліквідації

Щорічно внаслідок займання очерету на фоні сильного вітру виникають масові пожежі в плавнях, які призводять до загибелі тварин, птахів, знищення дерев та майна. Ліквідація пожеж ускладнюється неможливістю оперативно дістатися до осередку займання.

Детальніше>>>

 

01.04.2019

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев